Eğirdir Gezim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan racoed Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,702

racoed

raco54
Yer
Adapazarı
Gölden manzaralar ...

DSCI0005

DSCI0006

DSCI0007

DSCI0008

Ekli dosyalar

• DSCI0004.JPG
    DSCI0004.JPG
    87.4 KB · Görüntüleme: 313

Etiketler

Ynt: Eğirdir Gezim

güzel görüntüler. aksu, çandır, kovada milli parkı ve zindan mağarası görüntülerini de bekleriz. selamlar.

eğirdire bir daha yolunuz düşerse kovada milli parkının girişinde balıkçı mustafa abimiz vardır. balığını ve köy kahvaltısını yemenizi tavsiye ederim.memnun kalacaksınız. selamlar.

Raci hocam, yanlış hatırlamıyorsam, geçtiğimiz yaz, Aydın'da Ahmet arkadaş, ayrıntılı olarak Eğirdir'in güzellikleri ve kamp yapılacak yerler hakkında bilgi aktarmıştı.

Sayın Arcaved,önerinize teşekkür ediyorum ve umarım gerçekleştirebilirim.Tatlı su levreğini seviyorum,genelde de ada bölgesi tercimdir ama tabii ki değişik mekanlarıda denemek gerekir.
İlhan abi,Antalya Akşehir ulaşımı için sıkca küllandığımız yoldur, bilgilri değerlendireceğim.
İki dostun da önerisi benim için önemli ve değerlendirilebilir,neden olmasın?

Raci Bey harika resimleriniz ve güzel paylaşımınız için teşekkürler. Gerçekten güzel ülkemizin güzel köşelerinden biri. Yaklaşık 15 yıl önce görevli gittiğim yerlerden biridir. Eğirdir. Çok daha güzelleşmiş. Sayenizde tekrar o günleri yaşamış oldum. Herhalde yazın gezeceğimiz noktalardan biride Eğirdir olacak.
Sevgiler ve selamlar.

Bir arkadaşım, bundan tam 20 yıl önce mutlaka Eğirdir'e gidip 2-3 gün kalmamı, kafa dinlemek için ideal bir yer olduğunu söylemiştim. İki kere gittim ama en fazla birer saat kalabildim. Güzel tanıtımınız sayesinde, kısmetse bu baharda gitmeyi düşünmeye başladım.

Ben Eğirdir'i seviyorum.Yolum düştüğü her zaman birkaç gün kalmayı yeğliyorum.Aracımı balıkçılarında bulunduğu kürek sporları yapılan yere park ediyorum.Orada bir kahvehane var,elektrik alıyorum,lavabosuda sabaha kadar açık,manzara güzel,merkez olduğu için heryere yakın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR