Egeyelı Almanya-avusturya-ıtalya-ıspanya-fransa

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EGEYELI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,458

EGEYELI

Ana Kamp
Yer
TÜRKIYE-Izmir ALMANYA-Augsburg
Gezenbilire üye olmadan önce Avrupada gezdigim yerleri özetleyerek sizinle paylasmak istedim.
Resimlerin sirasi karisiktir, umarim begenirsiniz.
Avusturya

Bild0139

Bild0144

Bild0145

Bild0147

Ekli dosyalar

• Bild0138.jpg
    Bild0138.jpg
    184.1 KB · Görüntüleme: 357

Etiketler

Ynt: Egeyelı Almanya-avusturya-ıtalya-ıspanya-fransa

Merhaba Hüsnü Bey, fotolar çok güzel, çok beğendim.Gezinizle alakalı bilgiler verebilirseniz faydalı olacaktır.Teşekkürler.Ergun

Eh be bilader sonunda banada karavan aldiracaksin bu gezdigin yerlere gitmek istiyorum haberin olsun, yakisir arkadaşlarım

Vladinka' Alıntı:
Merhaba Hüsnü Bey, fotolar çok güzel, çok beğendim.Gezinizle alakalı bilgiler verebilirseniz faydalı olacaktır.Teşekkürler.Ergun
Merhaba Ergun Bey, gezi resimlerim arsivimdendir zaman zaman hafta sonlarinda veya 2 haftalik okul tatillerini degerlendirmistim, gezilerin tümü 2 yil icerisinde ayri ayri zamanlarda gerceklestirdim, Almanyada yasarken.
simdi Türkiyede yasiyorum, Avrupa gezilerini herkeze öneririm, Karavancilik dostlugu Avrupadada sicaktir ayrim yapmazlar.
Saygilarimla :smiley:
KIPÇAK70' Alıntı:
Paylaşımınız için teşekkür ederim.
Bende Tesekür ederim.
arslaner' Alıntı:
Eh be bilader sonunda banada karavan aldiracaksin bu gezdigin yerlere gitmek istiyorum haberin olsun, yakisir arkadaşlarım
Insallah sanada bir tane aliriz Almanya yapariz.
istavrit41' Alıntı:
köpeğiniz çok güzel :smiley:
Tesekür ederim cinsi Kanada Kurdu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR