'egeli' 2013

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 441
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,145

Etiketler
Ynt: 'egeli' 2013

Ülker abla Yavuz abi sadece bir teşekkür mesajı yazmak istedik ama yine bizi aldınız götürdünüz gecmiş sayfalara

Ne denirki bilemiyoruz bu sitede,ki paylaşımlarınız ve İzmir,deki misafir perverliğiniz ayrıca,da o yağmurlu havada

Kayseri,de yapılan ve evimin yakınında olan buzdolabını izmirde yorucu bir şekilde aramamıza ..)) vermiş olduğunuz

yardımlarınızdan dolayı coooook minnetdarız
Sonsuz Sevgi ve saygılarımızla

Tunay & Tugay

Sevgili Tunay-Tugay,
Biz size teşekkür ederiz. Keşke bize daha fazla zaman ayırabilseydiniz.... :( :( Sevinirdik..
Tekrar görüşmek dileğiyle....
Selamlar... sevgiler...

Değerli dostlar,

Bu yıl, önceki yıllara oranla daha uzun yol katettik.. 15 000 km.nin üzerinde.. Gene 'yiyip-içtiğimiz bizim' dedik, gördüklerimizi sizlere dilimiz döndüğünce aktarmaya çalıştık..
Sizler de sabırla bizi izlediniz.. Yorumlarınızla yüreklendirdiniz.. Hepinize sonsuz teşekkürler..

Sağlık ve neşe içinde kalın...

2014 de gene yollarda olmak ümidiyle...
Şimdilik izninizle....

Ekli dosyalar

• SAM_2321[1].JPG
    SAM_2321[1].JPG
    49 KB · Görüntüleme: 371

egeli' Alıntı:
Tisan sakinleri, yöreyi sahiplenmişler, dışarıdan gelenleri hiç istemiyorlar, sanki.. Duşların, su kullanımının kısıtlanması ve davranışları ile bizde bu izlenimi bıraktılar.. Alışveriş tek marketle sınırlı..

Sevgili Gökhan,
Gösterdiğiniz ilgi ve verdiğiniz bilgiler için çoook teşekkürler....
O yöne geldiğimizde, Aynalıgöl Mağarası'na kesinlikle uğrayacağız.. Girebilme şansımız yüksek... (Yaşlarımız 63-66) ;D ;D Sorun çıkarmazlar, herhalde... ('Yaşlılar, ölmeden önce görsünler..' düşüncesindeler sanırım..) :D :D

Tisan için yanılmadığımızı anladık. Bir bakıma da haklılar.. Genel olarak çevre temizliğine pek fazla önem vermiyor, halkımız.. Ne var ki, batı yönündeki koy, öğleden sonraları teknelerin atıkları ile kirleniyor. Buna engel olunamıyor..

Nükleer Santral tabelasını gördük ve deyim yerindeyse, böyle güzellikler içine, bu yapıyı yakıştıramadık.. Batı ülkeleri yapılmış olanları hizmet dışı bırakırken, biz hangi anlayışla yeni yapmaya çalışıyoruz?? ??? ??? Doğal güzelliklerin canına okuyoruz... :mad: :mad:

gogo10' Alıntı:
Güvenli ve günlerce konaklama yapabileceğiniz güzel 2 tane koy'u ve temiz denizi, duş imkanı vs. vardır bekleriz...
Nazik davetiniz için teşekkürler... Gezi rotamız o tarafa döndüğünde, misafiriniz olacağımızdan kuşkunuz olmasın.... ::smiley: ::smiley:

Güzelliklerle dolu bir yıl dileklerimizle....

Sevgili Yavuz abi, yolunuz düşerse muhakkak bekleriz ben olayım olmayayım her iki siteninde insanları çok misafirperverdir. İki siteninde marketi size yardımcı olacaklardır.
Bundan 20 yıl önce kadar bizimde sahilimiz Tisan'ın sahili gibiydi, fakat avlanma, ziyaretcilerin çevreyi kirletmesi vs. yüzünden hiçbir canlı kalmadı. Birde üstüne şimdi nükleer santral geldi, suyu bir iki derece ısıtır buyüzden sualtı yaşamı etkilenir diyolar ama henüz faaliyete girmediği için test edip yaşayamadık!!! birde santral kendi ekonomisini doğurdu, bizim sitemizde bulunan sahile şuanda 4-5 yıldızlı bir otelin yapımı başladı, yaklaşık 5000 Rus falan gelecekmiş, halk acayip heyecanlı!... Santral bize deniz üzerinden yaklaşık 3-4 km falan, yakında bizim denizede girmemizi yasaklarlarsa şaşmam :D yani Yavuz abicim son son oraları görmek istiyorsanız en ksıa zamanda kapımız size açık, sevgiler, saygılar...

Ören'de karşılaşıp tanışmamızda sonrasında da yine karşılaşıp (Köyceğiz,İnlice plajı ve Fethiye'de)birlikte geçirdiğimiz günler unutulmazdı bizim için inşallah bu yazda yine birlikte geziler yaparız, çok güzel günlerdiiiiiiii.. :smiley: ;) sevinç&mehmet

yine keyifle takip ettiğimiz 2013 gezilerinin 2014'dede sağlıkla mutlulukla devam etmesini diliyorum, selamlar

Teşekkürler, Levent Bey...
2014 yılının hepimiz için sağlık, huzur ve mutluluk dolu geçmesi dileğiyle...
Selamlar...

2013 ü de devirdik gelsin 2014 :D
Ellerinize dilinize sağlık. Tüm bedeninize sağlık olsun ki bizler de çok seneler daha sizleri böyle gezerken görelim raporlarınızı okuyalım. 2014 gezisini an be an takip edeceğimden emin olabilirsiniz :D
Görüşmek dileğiyle..

Kaleminize sağlık.Sayenizde Türkiye yi adım adım gezi yazılarınızı okuyarak tanıma fırsatı buluyorum.En büyük isteğim ileride sizin gibi sindire sindire karavanla dolaşabilmek.Şimdi bütün gezilerde hep bir koşuşturma hep bir zaman sınırlaması mevcut.
İnşallah tanısırız.Ben de İzmir Göztepede oturuyorum.İş yerimse Bayraklıda.Aslında İzmirdeki veya ege bölgesindeki karavancılar olarak bir tanışma yapsak ne güzel olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri