'egeli' 2013

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 441
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,959
Ynt: 'egeli' 2013

dağcı papaz' Alıntı:
2014 gezisini an be an takip edeceğimden emin olabilirsiniz :D
Görüşmek dileğiyle..

2014 için farklı bir rota düşünüyoruz.. Umarım, gerçekleştirebiliriz ve anılarımızı sizlerle paylaşırız.. :D :D
Tüm güzellikler sizinle olsun....

Goldwingerr' Alıntı:
Şimdi bütün gezilerde hep bir koşuşturma hep bir zaman sınırlaması mevcut.
İnşallah tanısırız.Ben de İzmir Göztepede oturuyorum.İş yerimse Bayraklıda.Aslında İzmirdeki veya ege bölgesindeki karavancılar olarak bir tanışma yapsak ne güzel olur.

İlginize teşekkürler, Burak Bey..
Çalıştığımız dönemlerde biz de ancak bayram tatillerinde ve yıllık izinlerde gezebiliyorduk... Şimdi tüm zamana yaydık, gezmelerimizi.. ;D :D Siz de sağlıkla gelin, bugünlere inşallah..
Tüm Ege karavancıları olmasa bile, İzmir ve yakınlarında yaşayan karavancı arkadaşlarla bir araya gelmek, tanışmak bizim de arzumuz.. Hava koşullarının elverdiği bir tarihte, (genelde yazın geziye çıkılıyor) örneğin nisan ayında böyle bir organizasyon yapılabilir, diye düşünüyoruz...
Görüşmek dileğiyle.. selamlar...

Etiketler

egeli' Alıntı:
2014 için farklı bir rota düşünüyoruz.. Umarım, gerçekleştirebiliriz ve anılarımızı sizlerle paylaşırız.. :D :D
Tüm güzellikler sizinle olsun....

Ülker abla merhaba,

ipucu vermeyeceksin biliyorum,yaşayıp göreceğizde merak etmedim dersem yalan olacak. Sağlık ve keyfiniz bol olsun.

Merhaba Levent,

Gerçekleştirmeden bir şey söylemek istemiyorum... Zaman neler gösterir, bilinmez... Yalnız, Türkiye sınırları içinde kalacağımızı söyleyebilirim, şimdilik... ;D ;D

Sevgiler... selamlar...

Bence eğer maddiyat da bir zedelemeye uğratmayacaksa bunca yıllık deneyimle beraber bu kadar bol vaktiniz de varken şöyle güzel bir Avrupa yolculuğu iyi gider ;)

dağcı papaz' Alıntı:
güzel bir Avrupa yolculuğu iyi gider ;)

Önerinize teşekkürler... Ancak, hala ülkemizde görmediğimiz nice güzellikler varken, yurtdışına açılmak pek çekici gelmiyor.. Kısmet diyelim... ;) ;)

İnşallah rahatça gezeceğimiz günlere geliriz.Nisan buluşma için uygun olabilir bence de.Acaba Hipocamp veya Pamucak'taki Demircili Camping açık olur mu o zamanda.Bu İzmir ve civarının buluşması için bir topik açsak mı ki ne dersiniz.
Çok selamlar.

Sizleri fazla bekletmeden 2014 e başladık, Abdullah Bey... ;D ;D
Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR