'egeli' 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 634
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 109,549
Ynt: 'egeli' 2012

DSC07171

DSC07174

DSC07186

Ekli dosyalar

• DSC07163.JPG
    DSC07163.JPG
    155.8 KB · Görüntüleme: 350

Etiketler

O atın hali bir yandan üzüntü verici öbür yandan ders gibi...
Öğrenmeye niyeti olan varsa tabii..

Evcan' ın hali melankolik...
Bir esrarlı sonbahar gününde, otur bir köşeye,dökülen yapraklardan yayılan anılara kulak ver..
Neler yaşanmış o yaz, neler..

Mustafa ve Nedim kardeşlerim oradamıydı ?..Görürseniz selamımı iletin lütfen.
Mutlu geziler,

RÜZGAR' Alıntı:
O atın hali bir yandan üzüntü verici öbür yandan ders gibi...
Öğrenmeye niyeti olan varsa tabii..

Cinsine Hayvan dediğimiz;uçan,yüzen,koşan türlerinden sözümona çok insanlık dersi çıkarırız.
Dediğiniz gibi;anlayıp ders alanlara.
Teşekkürler RÜZGAR

RÜZGAR' Alıntı:
Mustafa ve Nedim kardeşlerim oradamıydı ?..Görürseniz selamımı iletin lütfen.
Sn. Rüzgar,

Evcan Kampingin görüntüsü gerçekten hüzünlüydü.. Sadece Nedim Bey oradaydı.. Kendisiyle kısa bir sohbet sonrası ayrıldık, oradan.. Dolayısıyla selamınızı iletemedik..

Yorumunuz için teşekkür ederiz..
Sağlıkla kalın...

Hisarönü'nde fazla oyalanmadan Orhaniye'ye geçtik. Sevdalı kızın eteğindeki kumları dökerek oluşturduğu yoldan, denizin ortasına kadar bir kez daha yürüdük..

DSC07191

DSC07183

DSC07200

DSC07195

Ekli dosyalar

• DSC07187.JPG
    DSC07187.JPG
    106.7 KB · Görüntüleme: 313

Eski adı Hydas olan Selimiye, sakin, huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir yöre.. Akşamüzeri geldiğimiz Selimiye'de, geçen defa kaldığımız yerde, sahilde konakladık, gene..

DSC07215

DSC07203

DSC07207

Ekli dosyalar

• DSC07212.JPG
    DSC07212.JPG
    81.7 KB · Görüntüleme: 378

Ertesi sabah, Selimiye bütün güzelliğini yansıtmıştı, denize..

DSC07205

DSC07225

DSC07227

Ekli dosyalar

• DSC07216.JPG
    DSC07216.JPG
    79.6 KB · Görüntüleme: 392

Selimiye'ye kadar gelmişken Bozburun'a da geçelim, hatırı kalmasın... ;) ;D Sezon bittiği için pek çok yer kapalı, Bozburun'da.. Teknelerinde kalan yabancılar var tek tük.. Yerli halk da ortalarda fazla görünmüyor.

DSC07230

DSC07228

DSC07235

Ekli dosyalar

• DSC07229.JPG
    DSC07229.JPG
    105.1 KB · Görüntüleme: 380

Dostlar geziniz halen devam ediyor ve sizi takip etmede devam.Ben daha önceleri karavan olmadığı zamanlarda devamlı gittiğim yerlerden biride Bozburundur limanın öbür tarafı en son otelin oraya kadar aracla gıderdik ve koyun öbür tarafında Afrodit oteli var orası şu anda halen faiyette sahibi iyi bir arkadaşımdır motorla gelip alıyorlar araca yol kapalı çok sevdiğim yeri sizi sayenizde bir kez daha paylaştım..

Sevgili Egeli arkadaşlar,
Bahar geçti, yaz geçti, sonra güz geçti.Kış kapıya dayandı.
Neredeyse yeniden "Mart" gelecek.Hatırlatalım dedik.

Keyifle izlemeye devam ediyoruz.
Yolunuz ve bahtınız açık olsun.

Şu kışın ilk günlerinide ısıt,tınız teşekkürler.....

Beni bu havalar mahvetti ,der ya Orhan Veli işte bende bu havalarda oralar da olmak istiyorum ,kedi gibi güneşe uzanarak,güneş ten kaçmadığım zamanlar da,insanların mümkün olduğunca az yada hiç olmadığı zamanlarda.Keyfini çıkarın dememe gerek yok zaten kelimenin tam anlamını veriyorsunuz görsellerde.

Takipteyiz dostlar zannetmeyin sizi görmüyorum gizli gizli görünmez adam oldum hep yanınızdayım haberiniz olsun..Sağlıklı güzel gezilere devam

eralpserper' Alıntı:
Bahar geçti, yaz geçti, sonra güz geçti.Kış kapıya dayandı.
Neredeyse yeniden "Mart" gelecek.Hatırlatalım dedik

Eralp Bey, bu yıl 'egeli içeri, mart dışarı' diyeceğiz, herhalde.. Havalar güzel gittiği sürece eve dönmeyi göze alamıyoruz. ;) :D

Gene de hatırlatmanız için teşekkürler..
Selam ve sevgiler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR