'egeli' 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 634
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 109,293
Ynt: 'egeli' 2012

Eyüp Bey,

Nimara Mağarası henüz oluşumunu tamamlamamış, bu yüzden de ışıklandırma, yürüyüş platformu gibi donanımlar yapılmamış. Bize göre günübirlik yorgunluğuna değmez.. Tercih sizin tabii... Eğer Marmaris'e gelmek gibi bir düşünceniz varsa; arada gidip görülebilir..

Marmaris'ten Aksaz'a kadar yol vardır. Ancak, yolun büyük bölümü askeri birlik içinden geçer ve geçiş izni yoktur.. Dolayısıyla Aksaz'dan Köyceğiz ve Dalyan'a geçme olanağı maalesef yok..

Selamlar...

Etiketler

Çok teşekkür ederim.. Google earth den bakmıştım.. yol var gibiydi ama şüphe etmiştim bende.. boşuna macera aramaktan kurtuldum.. tşk ederim..

Kendim Gitmedim Ama Duyduğum Kadarıyla Aksaz Askeri Bölgesinin Dışından Yeni Bir Yol Açmışlar. Köyceyiz' E Geçilebiliyormuş.

celal yalçın' Alıntı:
Kendim Gitmedim Ama Duyduğum Kadarıyla Aksaz Askeri Bölgesinin Dışından Yeni Bir Yol Açmışlar. Köyceyiz' E Geçilebiliyormuş.

İlginiz için teşekkür ederim.. araştıracagım.. öyle bir yol açılmış ise Marmaris tarafından girip Köycegiz taraflarına çıkmayı düşünüyorum...

bu siteye üye olalı epey zaman oldu nedense pek sık bakmıyordum, eşim sürekli bakar,birgün bana bir şey gösterdi karavan yapımı ile ilgili o gün bu gündür hergün siteye bakar oldum, birkaç gezileri okudum site bende de bağımlılık yaptı,bugün sabahtan bu saate kadar gezinizi bir kitap okuyormuşcasına okudum, anlatımıza, uslübunuza, duyarlılığınıza, görsellerdeki açıklamalarınıza hayran kaldım, geziniz boyunca bizimde bir zamanlar gittiğimiz yerleri görünce o günler yeniden canlandı gözümde ama o zamanlar biz öylesine bakmış ve gezmiş olduğumuzu anladım... sizleri kutluyor ve de gezileriniz devamını diliyorum...favorilerim arasındasınız ve takipteyim ;)

Sn. svnc,

Özür dilerim, isminizi bilmediğimden nickinizle hitap ediyorum.. Övgü dolu kelimelerinizle onurlandırdınız, bizi.. Teşekkürler..
Esenlik dileklerimizle...

merhabalar ben Sevinç gezilerinizin takipçisi :smiley: Eskişehir'den sevgiler selamlar..

Sevgili Sevinç,
Bu yaz sizleri tanımak bizi çok sevindirdi..
Güzelliklerle dolu daha bir çok gezilerde bir arada olabilmek ümidiyle... Selam ve sevgiler...

:smiley:Bizde sizleri tanımaktan çok mutlu olduk adınızın geçmediği gün yok gibi şimdiden özledik o günleri (hele ki bu kışta Eskişehir'in soğuğunda o birlikte geçirdiğimiz sıcak günleri anmadan geçemiyoruz) inşallah 2014 te yine birlikte gezeriz. ;)Yeni yılın sağlık, mutluluk,huzur içinde geçmesi dileklerimizle sevgilerimizi yolluyoruz... :-* sevinç&mehmet

Eveeettt bir sezonun daha sonuna gelmiş bulunuyorum Ülker Ablacığım maalesef :'( Doya doya okudum. Gezdiğim bir çok yeri sizlerin gözünden ve sözünden gördüm dinledim, göremediğim bir çok yeri de aynı şekilde görüp merak ettim. Elinize ağzınıza sağlık. Bu sene bir oğlumuz oldu Rüzgar isminde. O nedenle belirli bir süre birlikte doğa gezileri maalesef yapamayacağız. Artık sizlerin raporlarıyla idare edeceğiz ;)

Oğlunuzu güle güle büyütün, sevgili kardeşim... :smiley: :smiley: Sağlıklı, uzun ömürlü olsun...
Selam ve sevgiler... Minik Rüzgar'ın gözlerinden öpüyoruz....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR