Ege ve Akdeniz Turu (Bodrum, Marmaris ve Datça'ya kadar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,315
Ynt: Ege ve Akdeniz Turu (Bodrum, Marmaris ve Datça'ya kadar)

Pekala sizin belirttiğiniz gibi S,ayı diyelim.Ancak bu ve buna benzer S'ayılar her ne kadar toplumda yalnızlaşsalarda kendileri gibi S,ayıları bulurlar bir şekilde.
O sebep ile S,ayı her zaman S,ayıdır. :smiley:

Etiketler

Gezimiz devam ediyor:smiley:

8028

8026

11694

11575

11145

harika bir gezi daha fotoğrafların geleceğini tahmin ediyorum.. paylaşım için teşekküler

S'ayılar konusunda sizin kadar iyimser değilim. Maalesef çok hızlı ürüyorlar. Yakında nesli tükenecek olanların onlar olmayacağı kanısı ve paniği içindeyim.

Merak etmeyin sn. YDENİZ, S'ayı'ların aşırı artması durumunda onlara doğa doğum kontrolu uygular ;D Yeter ki, doğayı sevenlerin, koruyanların, yaşamaktan zevk alanların artması için bizler gayret gösterelim :smiley: :smiley: :smiley:
Sinan bey, size de teşekkür ediyor, yeni fotoğraflarımızla geziye devam ediyoruz. Daha sırada Meryemana Evi, Efes ve başka fotoğraflar var :smiley:

7894

8055

7911

5813

8093

Bülent bey. Merhabalar. Güzel geziler yapmışsınız paylaşım için teşekkürler. Ben aracınızı merak ettim. Yanılmıyorsam ford transit. Aracın km.si, modeli, yolculuktaki performansı nasıl? Bir motokaravan almak istiyorum. Ancak ha şu benim için ideal dediklerimin fiyatları yüksek geliyor. Makul olanlarda da acaba beni yolda bırakırmı diye endişeleniyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Selamlar...

Sn. mabirsen, bizim aracımız Ford Transit 1989 model. İndigo Albatros modeli bir motokaravan. Yenilenmiş motoru şu anda 20.000 km.de ve her açıdan yenilendi. Bu yıl yaptığımız 6000 km.lik yolculukta herhangi bir sorun çıkartmadı. Biz kendisinden memnunuz. Sanırım onu çok gezdirdiğimiz için Albatros'da bizden çok memnun. Şu anda emsallerine göre en iyi durumda olan motokaravan bu :smiley:

Merhabalar Yesim hanim ve Bülent bey,Okadar hizlisiniz takipte zor laniyoruz.Paylasim icin tesekürler.Sayin Akdenizin dedigi bir seyler yapilmazsa bu s ayilar günden güne cogaliyorlar ve Toblumu yobazlastiriyorlar. Güzel geziler dilegiyle. :smiley:

Selamlar

Kadriye ve Ercan

Ercan bey, inanın biz de kendi hızımıza yetişemiyoruz :smiley: Gezilerimiz her yıl daha artarak devam ediyor. Ruhumuza, beynimize ve bedenimize bu güzellikleri her fırsatta armağan veriyoruz. Bülent, yaşam koçu olarak, ben de moda tasarımcısı olarak doğayla barışık yaşıyor ve bu doğallığı ürettiğimiz eserlerimize yansıtıyoruz. S'ayılara kızmayalım, öfkelenmeyelim, sadece onlara nasıl iyi insan olunabilir, nasıl daha iyi yaşanabilir'i bizi görerek modellemelerine izin ve fırsat verelim. Böylece onların da bu yaşam sürecinde yaşamın anlamı konusunda daha çok deneyim yaşamalarına katkı sağlarız. Bu hafta dağdaydık. Bembeyaz karlar içinde oldukça eğlendik. Birazdan onların fotoğraflarını yükleyeceğiz. Sizden de yeni geziler bekliyoruz. Eşinize de çok selam ve sevgiler. Çok bekletmeyin bizi :smiley: :smiley: :smiley: Yeşim&Bülent

Merhabalar,
Yine içimi erittiniz,ah ahh :smiley:
Hep derim Marmaris'im cennetim benim.
93 den 96 ya kadar barlar sokağındaki B 52 barı yaptım ve işlettim,ayrıca uzun yalı mevkiinde Barut rent te cj serisi araçlarımı kiraya yada safariye veriyordum.
En son 2004 yaz sezonunda Marmaris'te idim.90 lı yıllardaki Marmaris çok başka idi benim için,ee gençliğinde payı var tabiki :smiley:
O zamandan beri tatile dahi gitmiyorum.
Ah ettim gittiğim zaman yerleşeceğim ve nasipse eğer hayatımın geride kalan zamanınıı orada tamamlayacağım.
O zamana kadar sizin gibi dostların çektiği fotolarla özlemimi gidereceğim.
Selam olsun Marmaris ve siz değerli dostlara.

Ertan bey, anlaşılan siz iyice özlemişsiniz Marmaris'i :smiley: En kısa zamanda bu özleminizi gerçeğe dönüştürmenizi diliyoruz. İki kişi anlaşınca heryer insana cenetten bir köşe gibi geliyor. İstanbul'dan selamlar :smiley:

butün geziler gibi bu da gercekten iyi bir gezi olmuş iyi gezmeler.

Ynt: Ege Ve Akdeniz Turu (bodrum, Marmaris Ve Datça'ya Kadar)

freegraf' Alıntı:
butün geziler gibi bu da gercekten iyi bir gezi olmuş iyi gezmeler.
4 yıl sonra teşekkür etsek bu güzel yoruma, biz gezginler için ayıp olmaz herhalde:smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri