Ege' De Gün Batımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Adil05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,242

Adil05

Sevgiler sizinle olsun
Yer
Kütahya-Simav
Gökgöl de gün batarken

SAM 5328

SAM 5332

SAM 5326

SAM 5342

SAM 5359

Etiketler
Ynt: Ege' De Gün Batımı

Adil ağabey,
Memlekete dönüşe mi geçtiniz ?
Çivril Işıklı gölü mü burası ?
Balıkçılık var mı ?
Turna var burada !

Bayrak direği ön tekere mi bağlı ?

suleymancirit' Alıntı:
Adil ağabey,
Memlekete dönüşe mi geçtiniz ?
Çivril Işıklı gölü mü burası ?
Balıkçılık var mı ?
Turna var burada !

Bayrak direği ön tekere mi bağlı ?
Sevgili Süleyman,bana söylenen Gökgöl.Doğru Çivril'e gelirken 20 km kala.Memlekete dönüyoruz.Bayrak direği,yukarıda aynaya,altta tekerleğe bağlı.İlgine teşekkürler.Bu arada siteye hoş geldin.Bir ihtiyacın olursa çekinme ara.Tlf:05057571084 Sevgiler.

Harika görüntüler, Adil Bey....
Gezi izlenimlerinizi de bekliyoruz... Selam ve sevgiler..

Adil05' Alıntı:
Sevgili Süleyman,bana söylenen Gökgöl.Doğru Çivril'e gelirken 20 km kala.Memlekete dönüyoruz.Bayrak direği,yukarıda aynaya,altta tekerleğe bağlı.İlgine teşekkürler.Bu arada siteye hoş geldin.Bir ihtiyacın olursa çekinme ara.Tlf:05057571084 Sevgiler.

Hoşbulduk abi , kendimi karavancılığa hazırlıyorum yani müstakbel karavancıyım.İnşaallah gerçekleşir ancak zaman gösterecek.
O gün geldiğin de ,en yakın istişare edeceğim kişi siz olacaksınız.Şimdilik okuyor, sizleri merakla ve ilgiyle takip ediyorum.
Kütahya merkezdeyim, memur emeklisiyim, mutlaka beklerim. GSM 0532-5214309
Sevgilerimle, görüşmek üzere.

Keyifli geziler olsun, Adil Bey.... Birgi'ye uğramayı unutmayın....

Abi o gün batımları boş,mu seyredil,di
Takip,deyiz

Simav'a Hoş Geldiniz. Simav Da Kış Böyle Yaşanır.

Simav-Eynal Kaplıcalarında, İstanbul'dan ve Eskişehir'den Karavanlı Dostlarımız Mehmet-Mürşide KOLEGE, Levent-Sibel ÇUBUKÇU, Mehmet-Sevinç ŞAVLUK ile birlikte, 2015 Yeni Yılımızı böyle karşıladık. Diğer Karavanlı Dostlarımızı da bekliyoruz.

SAM 9588

SAM 9589

SAM 9590

SAM 9591

SAM 9587

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri