Eberspächer D1 Lc Isıtıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan metintin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,900

metintin

Ana Kamp
Yer
Mugla - Dalyan
Merhaba
Eberspacher D1 LC kullanan varsa önerilerini almak istiyorum.
Çalışır durumda 24 v. Diesel ikinci el bir Eberspacher D1 LC (250 TL) buldum. Çok gürültülü çalıştığı için almaktan vazgeçeceğim. Bu gürültü normal midir. Karavanım J9 panelvan kapalı kasa 12 m³
Not : Aracımda 24 volt yok ama yapabilirim.

Selamlar
Metin Aydemir
Eskişehir 04.03.2019

Son düzenleme:

Etiketler
Onlar kamyon kabini için yeterli olur
Karavan için yetersiz kalabilir,
Karavan için d2 öneriliyor
Yanlız fiyat çok uygun
Eğer yeterli olacaksa alınabilir
Bütün mazotlu ısıtıcılar çalışırken sürekli tık-tık diye bir ses çıkartıyor

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ses izolasyonu yapılabilir mi ? O tık - tık yapan parça kapatılsa , ya da hava üfleme borularının önüne bir şey konsa ? Ben de sesten çok rahatsız olurum.

Aynı eberspacher d2 nin sesi,pek fark yok
Ve pek rahatsız edici
Sesi engellemek pek mümkün değil
Ben daha önce karavanda d2 kullandım
Ben pek sesten rahatsız olmam uyurken
Bu yüzden beni etkilemedi
Ama sessiz sakin uyku çekmek isteyenlere bu mazotlu ısıtıcılar uygun değil

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri