Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 448,905

SERKANEFE

Zirve
Yer
Aydın
Arkadaşlar, burdan aracımızda yaptırdığımız ; Çam çıtası, rüzgarlık, zenon far, çeki demiri, teyp + ses sistemi, jant değişimi vs.... gibi değilşikleri resimler halinde, yapılan uygulamanın resmi,adresi, ücreti gibi unsurları yazarak paylaşabilirsek derli toplu bir konu olur kanaatindeyim.. Paylaşımlarınız diğer insanlarada yol gösterici bir nitelik taşırsa tadından yenmez :smiley:

Etiketler
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

gercekten ıyı olur bızlerde fıkır sahıbı oluruz

İlk olarak ben yazayım aracıma müzik sistemi olarak USB girişli pioneer mp3 çalar, 3 adet hoparlör ve amfi taktırdım. fiyat olarak kesin bir şey diyemeyeceğim önceki aracımdaki sistemi söktürüp taktırdım. Aslında orijinal ses çıkışıda gayet yeterli idi ama benim için müzik ayrı bir yer tutuyor.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

IMG 0032

Resim 127

Resim 130

iyi ki de açmışım konuyu :smiley: bende extra kolonları ve anfiyi nereye koyucağımı bi türlü kararlaştıramamıştım, bir ricada bulunmak istiyorum kahraman, size özgü düzeğin resimlerini fazla fazla çekip bu başlığa koyabilir misiniz, sizin ki gibi birşey yapmak adına, saygılar.

SERKANEFE' Alıntı:
iyi ki de açmışım konuyu :smiley: bende extra kolonları ve anfiyi nereye koyucağımı bi türlü kararlaştıramamıştım, bir ricada bulunmak istiyorum kahraman, size özgü düzeğin resimlerini fazla fazla çekip bu başlığa koyabilir misiniz, sizin ki gibi birşey yapmak adına, saygılar.

Yarın öğleden sonra detaylı fotoğraf çekip yükleyeyim.

Serkan umarım yardımcı olabilirim. çektiğim bir kaç fotoğraf...[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Resim 001

Resim 002

Resim 003

Resim 004

Bagaja kabin düşünüyorsan işaretlediğin yer kadar pay bırakırsan bagaj daha geniş kalır benimkisi biraz dar oldu. Koltukları yatırıp taşıma yapmak zorunda kalırsan kabloları çıkarırsan kabin olduğu gibi kolayca çıkıyor.[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Resim 011

Resim 005

Resim 009

gayet guzel olmus ellerınıze saglık ama arkadakı guneslık etkısını yıtırmıs sanırım yarım acık kalıyor oraya gore aslında guneslık ayarlanabılır dıye dusnuyorum sız ne dersınız

deeppitane' Alıntı:
gayet guzel olmus ellerınıze saglık ama arkadakı guneslık etkısını yıtırmıs sanırım yarım acık kalıyor oraya gore aslında guneslık ayarlanabılır dıye dusnuyorum sız ne dersınız

Güneşliğin takılı olduğu girintilere kabin oynamasın diye biz çıkıntı ekledik Güneşliği de şu an kullanamıyorum. Başka bir yöntem düşünmek lazım. Aklıma düşürdüğünüz iyi oldu. Teşekkür ederim.

kahraman1520' Alıntı:
Güneşliğin takılı olduğu girintilere kabin oynamasın diye biz çıkıntı ekledik Güneşliği de şu an kullanamıyorum. Başka bir yöntem düşünmek lazım. Aklıma düşürdüğünüz iyi oldu. Teşekkür ederim.

oraya yenı bır kanal acılarak guneslıgıde kısaltarak orjınalını kullanabılırsınız gıbıme gelıyor uzerınde kesın ve pllasıtıgın altına yatak yapın gerısı zaten aynı

ben arac kiti koydurdum ses sistemim aynı fakat iphone u buraya bağlayıp istediğim müsikleri dinliyorum navigasyonu acıyorum bütün ses kolonlarda parrot tel kiti süper bluetoothla bile bağlanıyorsunuz kaplo ortalıkta fazla yok bir kacta resim ekliyorum.herkese saygılar iyi sürüşler ;D

IMAG0039

IMAG0040

IMAG0041

IMAG0042

IMAG0043

skinner harika olmuş eline sağlık, aynanın üstündeki mikrofon sanırım. Ayrıca sadece telefon modülünü alabiliyor muyuz ekransız ?

evet alınabiliniyor parrot sitesine bakıp değişik modeller bulunabiliniyor fakat iphone varsa onunla en cok entekre olan son cihaz budur iphone la bir bütün oluyor resmen. aynanın üstündekide mikrofon evet.

serkanefe sizin yaptıklarınızında resimleriyle görmeyi cok isterim.çünkü düzgün yapılan herşeye varım.orta kol dayama için ne gibi alternatifler var mesela emanet durmıcak orjinal olsun istiyorum. saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR