Dusakabinin Zemini Kirildi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tezcatcatl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,174

tezcatcatl

Ana Kamp
Merhabalar,
Elnagh Prince 55L 2009 aracimizin dusakabininin zemini kirildi.

Acikcasi aldigimizda catlakti, saticiyla mahkemeligiz ilgilenmedigi icin.

Aldigimizdaki catlaklari silikon ile kapattim ve bugune kadar sorunsuz kullaniyorduk.
Fakat gelin gorun ki dun benim hatun kisi banyodan cikarken hafif dengesini kaybedip topugunun uzerinde dusakabinin zeminin kosesine basti ve topuk iceri giriverdi :tearsofjoy: 60kg cussesiyle nasil becerdi bilemiyorum.

Neyse o kirigi da silikon ile simdilik kapattik ve en azindan halen dus alabiliyoruz.

Elnagh yetkili servisinden sorusturdum, dus zeminin degismesi icin gereken parcalar 700 euro civari tutuyor, isciligi ile beraber 1500 euroyu buluyor.
Acikcasi dus oyle ahim sahim birsey de degil, ve son derece rahatsiz.

Bir cilginlik yapip, dusu ordan komple sokup, memlekette komple yeni bir dus yaptirabilir miyiz acaba?

70cm derinlik, 70 cm genislik, 210cm yukseklik seklinde 4 kose bir alan.
Boyle bir isciligi agir olmayan fakat saglam bir malzeme ile yapabilecek bir yer var midir memlekette dersiniz?

Yoksa hic bulasma ver siparisini Elnagh'tan mi dersiniz..
(Dus ve tuvalet ayri kabinler)

Etiketler
.

Ben geçen sene İzmir’de karavanımın üst fiberglas kenarının inanılmaz kalitedeki tamiri için, Avrupa’dan 3-4 kere daha az ücret ödemişdim.
Şimdi sağmı yoksa sol mu olduğunu unuttuğumdan, ne kadar dikkatli baksam bile neresi olduğunu çıkaramıyorum. :yum:

Olanağınız var ve gerekli beceri sahibi ustayı bulabilirseniz, belki orijinali kadar olmasa bile, sizi sonuçta memnun edebileceklerini tahmin ediyorum.

...

Avrupa’da Balkan ülkeleri hariç bizim kalitede kaporta ustaları bulmak artık imkansız. Bulsanız da ücretlerini biliyorsunuz. Onların sizin duş çözümü için en uygun meslek gurubu olduğunu tahmin ettiğimden yazdım. :yum:

Eğer yolunuz İzmir’e düşecek ise; önceden duşunuzun resmini çeşitli açılardan çekerek adresine gönderebilir veya bu metodla tavsiye edilen başka birine de sorabilirsiniz.

36F8C03E 512D 4237 9CC4 84635E8E1CFA

Belki sizin karavanla Türkiye’de sanayiye girmek sorun olabilir ?
Gördünüz mü, ben size evvelden cümle aralarında bu kadar büyük karavan almayın diye söylemiştim aslında...:p

.

Son düzenleme:

Tesekkurler! Internetimiz biraz sorunlu bu aralar :smiley:
Simdilik orasini burasini silikonla kapatip idare ediyorum. Ekim'de Turkiye'ye gelecegim ve arac orada kalacak onumuzdeki yaza kadar.

Onumuzdeki yaz yeniden kullanmadan bu isi de halledebiliriz umarim.

Sanirim dolphin karavan yekpare dusakabin imalati yapiyor. Fiyati 10bin civarında diye animsiyorum ama yaniliyor olabilirim.sormak lazim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri