Ducato 17m3 Uzatma?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan metehan.shn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,268

metehan.shn

Yeni Üye
Merhaba,

Forumun sessiz takipçilerindenim, yeni üye oldum. Uzun süredir karavan hayalim var, hayalimi plana çevirmek istiyorum.

Ducato 17m3 araçların karavan için uygun olduğunu düşünüyor, bu araca uygun plan yapıyorum.

VW California xxl modelinde aracın arka kısmında bir uzatma var ve yatak bu uzatmaya kadar gidiyor.

3zmLW4

Bu sayede iç mekanda biraz daha alan kazanabiliriz.

Böyle bir uzatma yapmak proje, ruhsat kısmında bize sıkıntı çıkarır mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Forumun sessiz takipçilerindenim, yeni üye oldum. Uzun süredir karavan hayalim var, hayalimi plana çevirmek istiyorum.

Ducato 17m3 araçların karavan için uygun olduğunu düşünüyor, bu araca uygun plan yapıyorum.

VW California xxl modelinde aracın arka kısmında bir uzatma var ve yatak bu uzatmaya kadar gidiyor.

3zmLW4

Bu sayede iç mekanda biraz daha alan kazanabiliriz.

Böyle bir uzatma yapmak proje, ruhsat kısmında bize sıkıntı çıkarır mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Bu uzatma konularının bir prosedürü vardı sağ sol 3 cm galiba ama arkayı bilmiyorum. Benim kafamı kurcalayan soru ise ön camın üzerine doğru alkoven karavanlardaki gibi uzatma yapabilir miyim? Üstelik benim talebimde aracın alanının dışına da çıkılmıyor :smiley: 607fd157e78899379ad1c92f7f45e03f

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hep şu kadar alan bize yeter diye başlıyoruz ama iş ciddiye bindiğinde ya da kullanamaya başlayınca daha çok alana ihtiyaç duyuyoruz.

Bu uzatma konularının bir prosedürü vardı sağ sol 3 cm galiba ama arkayı bilmiyorum. Benim kafamı kurcalayan soru ise ön camın üzerine doğru alkoven karavanlardaki gibi uzatma yapabilir miyim? Üstelik benim talebimde aracın alanının dışına da çıkılmıyor :smiley:
607fd157e78899379ad1c92f7f45e03f

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir tane vardı. Ducatonun üzerine yapılmıs. Fakat hiç estetik durmuyordu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri