Doğudaki Okullara Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merve ugur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,558

merve ugur

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese selam,

Ben ve eşim ciddi bi gezginci olarak biraz geç keşfettiğimiz foruma hemen üye olduk ve tamda aklımdakı soruya cevap ararken bu tarz işlerin yapıldığını görünce daha çok huzur buldum :smiley:

Ben tekstil tasarımcısı olarak çalışmaktayım, ve benim gibi bir çok arkadaş grubumuzdan DOĞU ANADOLU VEYA YURDUMUZUN HERHANI BİR BÖLGESİNE ıhtıyaç yardımı yapmak ıstiyoruz...

Ben bu konuya önce kendi çevremden örgütleyeceğim insanları dahil edeceğim,bu konu ile ilgili bizimle okul adı,telefon vs gibi bilgileri paylaşırsanız çok seviniriz...

herkese sımdıden ilgisi için çok teşekkürler,
sevgiler...

Merve-Ugur :smiley:

Etiketler
Merhaba Merve Hanım.
Aramıza hoşgeldiniz :smiley:
25 Ocak' ta gerçekleştirmeyi planladığımız bir organizasyon var.
Kars' taki bir okul öğrencilerine giyim eşyası götüreceğiz.
Bu konuda yardımcı olabilirsiniz belki.
İhtiyaç yardımı demişsiniz mesajınızda, biraz detaylandırabilir misiniz.
Teşekkürler.

Ynt: Doğudaki Okullara Yardım

Geçen sene Batmanda bir okula kırtasiye yardımı göndermiştim bu sene tekrar ihtiyaçları varmış önümüzdeki hafta zaman bulabilirsem göndericem eğer göndermek isterseniz iletişim bilgilerini özelden gönderebilirim..

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0166.jpg
    Fotoğraf0166.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 357

Bu ülkede batıda da çok zor durumda olan okullar var, projeyi sadece doğu illeri ile kalmamalı bence, Kastamonu'nun bir çok köy okullarında zor şartlarda okuyanlar var. Bence 2013 bu ile yönlendirmek lazım. Acizane fikrim.

Merhabalar,

Dicle Üniversitesi bir grup öğrenci olarak bizlerde Diyarbakır veya çevre doğu illerinde ki yardıma ihtiyacı olan köy okulları için bir yardım kampanyası içersindeyiz. Şuan için iki ilkokula kütüphane. Öğrencilere ; bot, giysi, diş macunu-diş fırçası, kırtasiye yardımı bulunma çabası içerisindeyiz. Tabi ki bunları tek başına bir kitle karşılayamaz bunlar için sponsorlar aramaktayız. Ki şuan diş macunu ve diş fırçası için büyük bir firma sponsorumuz olmayı seve seve kabul etti. Bunun dışında yine bir seferlik kek ve süt dağıtmak için yine büyük bir firma sponsorumuz oldu. Akabinde botlar içinde diyarbakırın birkaç orta ölçekli esnafının biraraya gelerek bizlere sponsor olmasıyla çok az bir eksiğimiz kaldı. Şuan için bu yardım kampanyamızda eksik kalan kısım toplanmakta olan kitaplarımız giyecek ve kırtasiye malzemelerimiz. Tabi ki yardımın boyutunu büyültebilirsek bunu iki ilkokul olarak sınırlı koymama düşüncesindeyiz.

merhaba ben Ağrı'da Matematik Öğretmeni olarak çalışmaktayım.. okulum bir köy okulu.. materyal eksiğimiz kırtasiye malzemesi eksiğimiz,deneme sınavları , test kitapları eksiğimiz çok fazla.. ilgilenirseniz cok sevinirim..
irtibat için e-mail adresimi kullanabilirsiniz..
e-mail: erkanceren@gmail.com

Merhabalar,
Forumdaki başlığı gördüm ve hemen kayıt olmaya karar verdim.
Arkadaşlar ben ev taşıyorum ve temiz,kullanılabilir fazlası ile kadın kıyafeti .Anne ve 3 kız olduğumuz için şaşırmamak gerekir sanırım :smiley: 36-38,S ve M beden olarak. Doğu ve Güneydoğudaki ihtiyacı olan arkadaşlarımıza ulaştırmak istiyoruz. Fakat bunu nasıl ve nereden yapacağımız ile ilgili bir yer bulamadık, acaba bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır? Ben şuan Ankaradayım ve 1 hafta içinde bu eşyaları gerekli yerlere ulaştırmak istiyorum. Eğer bildiğiniz okul veya aile var ise e-mailimden iletişime geçerseniz çok sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri