Doğu Karadeniz Gezimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasandivriği Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,977

hasandivriği

Eline beline diline sahip ol
Yer
Sivas divriği
merhabalar yaklaşık 1 yıldan bu yana planladığım 13 gün süren doğu karadeniz gezisini eşimle birlikte sağ salim yaptım . şimdi sizlerle de paylaşmak isterim. gezi güzergahını - divriği-koyulhisar-mesudiye - ordu-giresun-sisdağı yaylası-hıdırnebi yaylası-trabzon-uzungöl-ayder yaylası-huser yaylası -hopa-borçka karagöl-artvin-erzurum-erzincan -divriği şeklinde planlamıştım öylede oldu,çokta güzel oldu. toplamda 2000 km. yol yaptım ,konaklama :çadır ve pansiyon vb..şeklinde oldu. işte yolda ilk kahvaltımız. zara-suşehri yolu

Ilk kahvalt  zaradan sonra

Ilk kahvalt  zaradan sonra

Etiketler
Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz

öğlenden sonra sivas/ koyulhisar ilçesine vardık .ilçeyi kısaca gezip alışveriş yaptıktan sonra mesudiye yoluda 7-8km sonra eğriçimen yaylasına vardık, belediyenin küçük güzel bir oteli var ,oraya yerleştikten sonra çevreyi geziye çıktık.

Koyulhisar eri imen yaylas 1

Şu kadarcık fotoğraflardan bile anlaşılıyor ki güzel gezmişsiniz. Ben bu yıl 20 gün süren 2. D.Kardeniz gezimi yaptım. Görüyorum ki bitirememişim :smiley: Başka fotoğraflar da olduğunu tahmin ediyor ve bekliyoruz.

merhabalar .geçtiğimiz yerlerden bir manzara ,çok virajlı yollar ve vadinin içinde yapılmış HES santralı . vadinin tabanındaki derenin bir kısmı tamamen kurumuş santral yüzünden.

yukarıdaki fotolar ordu gulyalı daki otantik plajından. işetme temiz ve personeli de yardımsever.çadır kurmamıza izin verdiler ,duş ve lavabolar temiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR