Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,496

Etiketler
Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

Sn. CANOŞ güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, saygılar bizden...

haşmet kardeşim.valla daha yeni baktım bu güzel gezilerine benim.hayalimi gerçekleştirmişsin bende hep hayal ettım bir karadeniz gezisini şimdi de not alıyorum vede gıdekende buraları gezerkende senden bilgi alarak vede senin notlarından yola cıkarak zorluk çekmeyeceğimi zannedıyorum.tabıkı yanıma bır karaavncı arkadaşim olursada daha iyi olur gıbı geldı yardımlaşmanız çok güzeldi devamını beklıyorum vede beklıyorum.erdekten selamlar

Ayhan bey umarım siz de en kısa zamanda bu geziyi yaparsınız. İnanın geriye dönmek için zorlanacaksınız. Yardım konusuna gelince tabii ki seve seve yardım ederiz. Ne de olsa burası paylaşım için var...

teşekür ederim cevabınız için inşallah erdeğede yolunuz düşerse burda da biz varız sizi armızda erdekte görmekten çok memnun oluruz saygılar

Haşmet bey gezinizi yeni okuma fırsatı buldum ve bir çırpıda okudum gezdiğiniz yerlerin bazılarını bende iş seyahatlerim sırasında gezmiştim Erzuruma gitmişken Kars Ani harabelerini ve Doğu beyazıt İshak paşa sarayınıda görmenizi isterdim.

Haşmet Bey, şu an ne diyeceğimi bilemez durumdayım.Sizin yazmaya başladığınız tarih bir yıldan uzun, ama ben bugün okudum ve inanılmaz keyif aldım. Çok teşekkürler, uzun zamandır yeşilin her tonuna bu kadar keyifle bakmamıştım, dahası şimdiye kadar görmediğim kadar güzel fotoğraflardı koyduklarınız.
Yıllardır çalışıyorum,hemen her konuşmamızda mutlaka bir ''Karadeniz'' sözü geçer arkadaş sohbetlerinde. Artık emekliyiz, doğru dürüst olmak kaydıyla yakında bir karavan sahibi olmayı planlıyoruz. Gerekli ön hazırlıktan sonra yapacağımız ilk gezi de KARADENİZ gezisi olacak.
Gezinizi sağsalim tamamladıktan bir süre sonra da olsa bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler, emeğiniz de az değil. Sağlıklı mutlu güzel günler diliyorum.

kurtadam' Alıntı:
Haşmet bey gezinizi yeni okuma fırsatı buldum ve bir çırpıda okudum gezdiğiniz yerlerin bazılarını bende iş seyahatlerim sırasında gezmiştim Erzuruma gitmişken Kars Ani harabelerini ve Doğu beyazıt İshak paşa sarayınıda görmenizi isterdim.
Cengiz bey, aslında zamandan sıkıntımız olmasa o yörede daha görülecek çok yer vardı. Turumuza Doğu Anadolu'yu bilerek katmadık. Bir başka geziye de bir şeyler kalsın değil mi? hem belki daha geniş bir zaman diliminde gezme şansını yakalarız ;) ;) ;)

derindeniz1' Alıntı:
Haşmet Bey, şu an ne diyeceğimi bilemez durumdayım.Sizin yazmaya başladığınız tarih bir yıldan uzun, ama ben bugün okudum ve inanılmaz keyif aldım. Çok teşekkürler, uzun zamandır yeşilin her tonuna bu kadar keyifle bakmamıştım, dahası şimdiye kadar görmediğim kadar güzel fotoğraflardı koyduklarınız.
Yıllardır çalışıyorum,hemen her konuşmamızda mutlaka bir ''Karadeniz'' sözü geçer arkadaş sohbetlerinde. Artık emekliyiz, doğru dürüst olmak kaydıyla yakında bir karavan sahibi olmayı planlıyoruz. Gerekli ön hazırlıktan sonra yapacağımız ilk gezi de KARADENİZ gezisi olacak.
Gezinizi sağsalim tamamladıktan bir süre sonra da olsa bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler, emeğiniz de az değil. Sağlıklı mutlu güzel günler diliyorum.
Sami bey umarım hayallerinizdeki karavanla Karadeniz gezisine çıkabilirsiniz. Biz de sizin gezi yazılarınızı, okur çektiğiniz fotoğraflardan zevk alırız. Beğeni dolu güzel yazınız için teşekkür ederim. Sizin de belirttiğiniz gibi bir gezi yazısı yayınlamak gerçekten ciddi bir emek istiyor... :smiley: :smiley: :smiley:

haşmet bey çok güzel resimler paylaşım için tşkler

Haşmet Bey çok güzel bir olmuş paylaşımınız için teşekkür ederim. Notlarınızı okurken kendimi gezmiş gibi hissettim heycanlandım.

Rüya gibi... :smiley:

drares' Alıntı:
Aldığım rakının etkisiyle fazla geçmeden rüyalara dalıyorum. Sabah kalkıp kamp yerimizin çevresini dolaşıyoruz, işte yegane fotoğrafımız...

IMG 0189

Hasmet bey Güzel bir gezi ,Güzel bir bölge. 2 yil önce gittigimiz de yolumuzu sasirip ta tekrar Isvicreye gelmis gibi olduk ,Günesli bir hava arkasindan yagmur tekrar güzel bir hava.Size nice güzel geziler dilegiyle. :smiley:

gezi hakkında güzel yorumlarından dolayı sn.akcan, sn. okank,sn.celalS ve sn.gezgör'e teşekkür ederim...

Haşmet bey gezi anılarınızı zevkle okuduk. Aynı gezi sizce çekme karavanla yapılırsa ne gibi zorlukları olur? Yol ve konaklama şartları yönünden değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

ankirali' Alıntı:
Haşmet bey gezi anılarınızı zevkle okuduk. Aynı gezi sizce çekme karavanla yapılırsa ne gibi zorlukları olur? Yol ve konaklama şartları yönünden değerlendirmelerinizi bekliyoruz.
Nail bey bu geziyi çok rahatlıkla çekme karavanınızla da yapabilirsiniz. Sadece Borçka Karagöl'e karavanınızla gitmekte zorlanabilirsiniz. Çünkü sadece tek araçlık bir yol ve manevra gerekirse yapacak alanınız yok! Böyle bir durumda en kötü ihtimalde karavanınızı araçtan ayırıp iterek manevra yaparsınız. Çekme karavanınızı uygun bir yere park ederek de çevreyi gezebilirsiniz. Şehir merkezlerinde park etme açısından sıkıntı yaşayabilirsiniz, ama kesinlikle bu geziyi yapmanızı tavsiye ederim.
Her şey gönlünüzce olsun...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.