Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,502
Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

Sami bey ekonomik koşullar hepimizi zorluyor. Hele bir de emekli olup, kuruşun hesabını yapmak oldukça sıkıntılı, ama unutmayın ki karavanınız var, mazot parasını denkleştirmek işin büyük kısmını halleder, gerisi zaten evdeymişcesine harcamalar. Bu gezide kampinglere fazla para harcamadık, günlük 10-15 lira ancak vermişizdir. sadece dışarıdan yediğimizde biraz yüksek harcama oldu, ama bu rakam Ege veAkdeniz'dekinin yarısını ancak tutar...
Gönlünüzce geziler yapmanızı dilerim...

Etiketler

Biraz daha büyük bir araca sahip olduğumuzda yapmayı düşündüğümüz ilk gezi Karadeniz gezisi olacaktır. Heyecanlarım, arzularım bir kez daha alevlendi. Fotoğraflarınızı, anılarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.

Ben de ikinci teşekkürümü edeyim :smiley: Gerçekten zevkle okuduğum bir yazı oldu. Benim de karavanla en çok yapmak istediğim gezi bu. Karavan edinme konusundaki isteğimi daha da depreştirdi bu yazı. İnşallah 2010 yazına bu geziyi yaparım. Olmadı tur firmalarıyla yapacağım.

orsaalabanda' Alıntı:
Biraz daha büyük bir araca sahip olduğumuzda yapmayı düşündüğümüz ilk gezi Karadeniz gezisi olacaktır. Heyecanlarım, arzularım bir kez daha alevlendi. Fotoğraflarınızı, anılarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.
Cem, ne yazık ki Doğu Karadenizde çok fazla kaping yok, bu nedenle imkanları kısıtlı bir karavanla yapılacak gezi sıkıntılı olabilir. Ama sen de banyo gibi zorunlu ihtiyaçlarını bulduğun otel yada pansiyonlarla halledebilirsin. Bulduğun kampinglerde de konaklarsın, olaya fazla olumsuz bakma...
Beğendiğin için ben teşekkür ederim...

aslanahmet' Alıntı:
Ben de ikinci teşekkürümü edeyim :smiley: Gerçekten zevkle okuduğum bir yazı oldu. Benim de karavanla en çok yapmak istediğim gezi bu. Karavan edinme konusundaki isteğimi daha da depreştirdi bu yazı. İnşallah 2010 yazına bu geziyi yaparım. Olmadı tur firmalarıyla yapacağım.
Ahmet Cem için yazdıklarım senin için de geçerli, bunu bir şekilde yapabilirsin. Ancak turlarla gitmek benim tarzım değil...
İki kere beğenini sunduğun için ben teşekkür ederim...

Haşmet bey kıyı olarak bir tek Samsun'dan ötesini göremedim, yapmak istediğim turların başında geliyor, şu karavanı bitirince ilk işim bu tura çıkmak olacak
paylaşım için çok teşekkürler

Levent bey siz hayırlısıyla karavanınızı bitirin de çoook güzel gezileri yaşayacağınıza eminim...Yurdumuzun her köşesi ayrı bir güzel zaman ve imkan olduktan sonra uzun ve güzel geziler yapmak hep mümkün.

Emeğiniz ve paylaşımınız için çok teşekkürler. Tekerin döndüğü her metre sayesinde gelecek için epey anı, ülke tahlili için epeyce malzeme, bazen umut, bazen hüzün birikmiş anlaşılan...Kutlarım.

çok güzel bi gezi olmuş burda paylaşımınız içinde teşekkürler ,bende önümüzdeki yaz (ağustos 2010) izmirden sahilden artvin e kadar gitçem rota sizinkine yakın olcak ben artvinli olduğum için artvin i pas geçmicem denk gelirse kafkasör şenliklerinede katılmak niyetindeyiz(ki k.denizde çok festival olur karanvancıların sevceği organizasyonar sanırım),ama bende karavan yok küçük bir jımny var eşimle beraber gitçez bize yeter diye düşünüyoruz daha önceden gezmiştim oraları şimdi tekrar orda gibi hissettim serin nemli bir hava soludum sanki fotoğraflara bakarken efkarlandım tekrar teşekkürler,

Serkan bey sizin gezinizi de burada hep beraber izlemeyi ümit ediyorum, aslında bu rotayı 20 gün değil, en az 40-50 günlük bir tatilde yapmak lazım. Çünkü gezilen alan çok geniş ve dağlık. Bölgenin kendine özgü kültürünü ve doğal güzelliklerini ancak bu sürede tam anlamıyla yaşayabilirsiniz...

hiç' Alıntı:
Emeğiniz ve paylaşımınız için çok teşekkürler. Tekerin döndüğü her metre sayesinde gelecek için epey anı, ülke tahlili için epeyce malzeme, bazen umut, bazen hüzün birikmiş anlaşılan...Kutlarım.
Haldun ağabey bu geziyi sizleri tanımamdan çok önce yapmış olmama rağmen, sizin güzel gezi yazılarınızın tadına varınca paylaşmaya karar vermiştim. Her ne kadar gezi bizim olsa da sizin çorbadaki payınız büyük.
Beğenileriniz için teşekkürler...

kesinlikle fotoları siznle paylaşcam burda bi aksilik olmaz ve gidebilirsem,sürede haklısınız çok zaman lazım oralar için çok değişik kültüeler bir arada yaşar karadeniz de renkli şahene biryerdir,

Merhabalar, Serkan Bey,

Gönlünüzce bir gezi yapmanızı diliyoruz. Ancak, ağustos ayı Kafkasör Şenlikleri için geç bir tarih..
Çünkü şenlikler her yıl Haziran ayı sonunda yapılır. Dikkate alacağınızı ümit eder, sağlıklı günler dileriz..

Ülker&Yavuz
[attachment=1]

Kafkasr

Haşmet Bey,

Gezinizi keyifle izledik.. Paylaşımınız için teşekkürler...
Sağlık ve huzur içinde nicelerine.....

Ülker&Yavuz

Tabiki dikkate alırım çok sağolun...çoktandır gitmeye gitmeye unutmuşum tarihleri.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR