Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,521
Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

evet topiğimde belirttiğim gibi gezinizi baştan sona izledim ve hopada artvin erzurum yoluna gitmemek için direnen eşim ve ahbaplarımıza biraz daha arttı kızgınlığım,beni karagölün muhteşem güzelliğinden mahrum ettikleri için .şimdi bir başka gözledim paylaşımınızı.

Etiketler

haşmet bey paylaşımınız için teşekkürler bizleri de oralara götürdünüz.
sizin de dediğiniz gibi herşey paylaştıkça daha güzel

Haşmet bey, iki güzel karavan ve iki keyifli aile olarak çocuklarınızla birlikte çok güzel ve uzun bir rota izlemişsiniz. Ve sorunsuz olarak gezinizi bitirmişsiniz. Ne mutlu size ki, yaşamın tadını çıkartabilen az kişilerden birisiniz. Zor şartlara pratik çözümler bularak, bu geziyi keyifli bir sürece dönüştürmüşsünüz. Bir daha ki sefere fotoğraf için kamerayı genç delikanlıya verirseniz, biz de bol fotoğraflı gezilerinizi izleme şansına sahip oluruz. Bu gezi için biz de keyif aldık ve size teşekkür ediyoruz :smiley:

Sn. Çöl Kartalı gezimizi beğenmeniz beni ve eşimi çok mutlu etti. Sizin gezilerinizi de biz zevkle izliyoruz. Teşekkür ederiz :smiley: :smiley: :smiley:

gitmek isteyip gidemediğim sadece doğu karadeniz kaldı..fotoğrafları görünce daha çok heveslendim: )

bu karadenize aşık olduğumu birkez daha anladım,süper bi gezi,darısı başıma walla:smiley:

sürper cidden fot harika çıkmış teşekkür ederiz değerli arkadaşlar muhteşem demekten başka kelime bulamıyorum inşallah bizde bir tane alır çıkarız yollara

Ben de ailece 4 temmuzda İzmirden yola çıkarak,yaklaşık 4000 km lik bir anadolu turu yapmayı düşünüyoruz.Rotayı şöyle belirledim,İzmir- yalova(orada bacanakta kalacağım)Sonra Yalova-akçakoca-ereğli-zonguldak-Bartın.Dahasonra tüm karadeniz sahili boyunca rize.Dönüşü de içeriden düşünüyorum.Benim tek merak ettiğim güvenli sayılabilecek konaklama alanları bulabilecekmiyim,bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Sn. gagarin, gezinizi karavanla mı yapacaksınız? ben güvenlik açısından en ufak bir problem yaşamadım. Ancak ben Doğu Anadolu'da bir tek Erzurum'da kaldım, orada da Tortum şelalesinin yanında konakladım, sonra da rotamı yine Karadeniz kıyısına çevirip, Zigana'dan sahile ulaştım. Diğer bölgeler için yorum yapamam. Ama merak etmeyin. Bizim ülkemizde en tehlikeli yerler büyük şehirlerimiz, kırsal alan her zaman daha güvenlidir ;) ;) ;)
Size güzel geziler dilerim. Sonrasında burada bizimle paylaşmayı unutmayın :smiley: :smiley: :smiley:

sayın gagarin ülkemizin tartışmasız en güzel bölgelerinden birisi karadeniz ve henüz bozulmadan görmek için sanırım son günler bu günler..size keyifli bir yolculuk diliyorum..

drares' Alıntı:
Sn. gagarin, gezinizi karavanla mı yapacaksınız? ben güvenlik açısından en ufak bir problem yaşamadım. Ancak ben Doğu Anadolu'da bir tek Erzurum'da kaldım, orada da Tortum şelalesinin yanında konakladım, sonra da rotamı yine Karadeniz kıyısına çevirip, Zigana'dan sahile ulaştım. Diğer bölgeler için yorum yapamam. Ama merak etmeyin. Bizim ülkemizde en tehlikeli yerler büyük şehirlerimiz, kırsal alan her zaman daha güvenlidir ;) ;) ;)
Size güzel geziler dilerim. Sonrasında burada bizimle paylaşmayı unutmayın :smiley: :smiley: :smiley:

İlginize teşekkür ediyorum.Evet geziyi motokaravanla yapacağız.Çok doğru söylüyorsunuz,esas güvenli olmayan yerler bilhassa büyük şehirler.
Gezimizi hayırlısıyla tamamlayalım,resimleri paylaşacağım.Saygılar

hipokrat' Alıntı:
sayın gagarin ülkemizin tartışmasız en güzel bölgelerinden birisi karadeniz ve henüz bozulmadan görmek için sanırım son günler bu günler..size keyifli bir yolculuk diliyorum..

Teşekkür ederim.

Yücel hocam böyle güzel gezileri inan çok özledim, Gamper içinse artık çok az bir zamana ihtiyacım kaldı, sonrasında belki de çelebiyi de yanımıza alarak daha nice güzel geziler yaparız kim bilir? ;) ;) ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR