Doğu Anadolu Gezimizden (Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan schweps Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,397
Ynt: Doğu Anadolu Gezimizden (Temmuz 2009)

son

Ekli dosyalar

• 21Temmuz2009.gdb
    118.1 KB · Görüntüleme: 348
  • 22Temmuz2009.gdb
    105.9 KB · Görüntüleme: 344

Etiketler

Şenol Bey son üç mesajınızda birşey göremiyorum, acaba sadece ben mi göremiyorum?

Sevtap hnm,
Mesaj içeriğinde bir şey yok doğrudur ancak eklerde gps kayıt dosyaları var (*.gdb uzantılı)

schweps' Alıntı:
Sevtap hnm,
Mesaj içeriğinde bir şey yok doğrudur ancak eklerde gps kayıt dosyaları var (*.gdb uzantılı)
cok sağ olun ellerınize ve ayaklarınıza sağlık paylaşım için teşekkürler.

Bu başarılı çalışma için sizi kutlarım Şenol Bey!.. Emeğiniz için teşekkürler..

Cavid Sezen

Bu da gezinin büyük bir kısmının (baş ve son kısımlar eksik) google earth görüntüsü. İyi yol yapmışız.

[attachment=1]

Gezi GE

schweps' Alıntı:
http://www.gezenbilir.com/index.php?action=dlattach;topic=37326.0;attach=66064;image

Ben de Kemaliye'ye gittiniz de -oralara kadar gitmişken- Erzincan'a gitmediniz mi, diyecektim ama gitmişsiniz :smiley:

Teşekkürler, anlatım ve fotoğraflar çok güzel...

şenol abi tukiyede gezmediğin yer varmı merak etmeye başladım. ::smiley: her şey için sağol bizde geziyoruz sayende. ;) :D

Şenol bey

Mükemmel fotoğraflar,mükemmel yerler teşekkürler paylaşımınız için...

Estağfurullah, mükemmel değil fotoğraflar ama beğendiyseniz ne mutlu bana.
Gezdiğimiz yerler gerçekten de mükemmeldi :smiley:

Eyigit' Alıntı:
Şenol bey

Mükemmel fotoğraflar,mükemmel yerler teşekkürler paylaşımınız için...

Bu geziyi kıskanmamak mümkün değil :smiley: Bir Ardahan'lı olarak hep hayalimdir bu tarz bir gezi. Umarım gerçekleşir. Fotoğrafların hepsi birbirinden özel . Çok teşekkürler bizimle paylaştığınız için.

bir divriğili olarak ulu caminin fotoğraflarını görmek pek bir keyifli oldu benim için.ayrıca diğer tüm fotoğraflarda çok güzeller ellerinize sağlık...gezmeyi seven biri olarak bu kadar güzel bir gezide yer almayı isterdim...görmediğim çok fazla yer olduğunu anlamış oldum böylece...

Nursel hnm, Selda hnm ve sn medford,
Beğenmenize sevindim.
Sizlere de gönlünüzce geziler dilerim.

Nursel' Alıntı:
Bu geziyi kıskanmamak mümkün değil :smiley: Bir Ardahan'lı olarak hep hayalimdir bu tarz bir gezi. Umarım gerçekleşir. Fotoğrafların hepsi birbirinden özel . Çok teşekkürler bizimle paylaştığınız için.

selay80' Alıntı:
bir divriğili olarak ulu caminin fotoğraflarını görmek pek bir keyifli oldu benim için.ayrıca diğer tüm fotoğraflarda çok güzeller ellerinize sağlık...gezmeyi seven biri olarak bu kadar güzel bir gezide yer almayı isterdim...görmediğim çok fazla yer olduğunu anlamış oldum böylece...

medford' Alıntı:
tebrik ederim forumdaki en başarılı gezi yazısı olmuş okuduklarım aralarında bir gün kısmet olursa ben de görmek isterim oraları

Şenol Bey sayenizde gezmiş gibi olduk valla,emeğinize sağlık.Baran beyin dediği gibi bu fotolar harika kartpostal koleksiyonu olarak saklamalık...

Teşekkürler Dilek hnm.

ddilek' Alıntı:
Şenol Bey sayenizde gezmiş gibi olduk valla,emeğinize sağlık.Baran beyin dediği gibi bu fotolar harika kartpostal koleksiyonu olarak saklamalık...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri