Doğa Tarihi Müzesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan airboat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,411
Ynt: Doğa Tarihi Müzesi

Seyfettin Hocam,
Müsadenizle aynı müzeden bir resimde ben ekleyeyim.
Bir agacın kesiti. Kırmızı ile işaretli yer cumhuriyet dönemi. Tamamını düşünün nelere tanık olmuş.
Birde bu müzeye giden arkadaşlar tam karşısında enerji kaynakları ile ilgili bir yer daha var orayı da görmenizi tavsiye ederim. Enerji kaynakları ile ilgili olan yerin arkasındaki maden ocağını benim çocuklar çok sevmişti .

IMG 0066

Etiketler

smlhyk' Alıntı:
Seyfettin Hocam,
Müsadenizle aynı müzeden bir resimde ben ekleyeyim.
Bir agacın kesiti. Kırmızı ile işaretli yer cumhuriyet dönemi. Tamamını düşünün nelere tanık olmuş.
Birde bu müzeye giden arkadaşlar tam karşısında enerji kaynakları ile ilgili bir yer daha var orayı da görmenizi tavsiye ederim. Enerji kaynakları ile ilgili olan yerin arkasındaki maden ocağını benim çocuklar çok sevmişti .

İlginize teşekkür ederim.
Burası bir paylaşım ve dostluk sitesi.Gördüğümüzü,bildiğimizi,paylaşabildiğimiz yer.
Başka görselleriniz de varsa lütfen ekleyiniz.
Zamanımızın çoğunu bu müzede geçirdiğimiz için MTA nın diğer sergilerini gezmek mümkün olmadı.
Selamlar.

Öğretmenim yine ışık saçıyorsunuz. Çok güzel paylaşımlar. Böyle bir müzeye sahip olduğumuzu Ankara' daki arkadaşlar bile yeni öğreniyorlarsa saklı bir değeri gün ışığına çıkarmışsınız demektir. Teşekkürler. Selamlar.

mabirsen' Alıntı:
Öğretmenim yine ışık saçıyorsunuz. Çok güzel paylaşımlar. Böyle bir müzeye sahip olduğumuzu Ankara' daki arkadaşlar bile yeni öğreniyorlarsa saklı bir değeri gün ışığına çıkarmışsınız demektir. Teşekkürler. Selamlar.

Öğretmenlik ölünce biter,geriye mirasımız da ancak bilgi olur.
Selamlar

Sevgili Dostlarım.
Belgesel olarak sizi 250 Milyon yıl öncesinden sizi günümüze; görselleriyle günümüze getirmeye çalıştım.
Bundan 40 yada 50 yıl önceleri bilinen geçmişimiz ;milattan önce 5000 yılına kadar gidiyor,yazının icadı ile her şeyi başlatıyorduk.
Görüldü ki zamanımızda bilinen geçmiş,kalıntıların bulunması ile milyonlarca yıl önceye kadar gitti.
Bir süre sonra daha da gerilere gidecek dünyamızın geçmişini ve de geleceğini ayrıntılı olarak öğreneceğiz.
Dostlarım Doğa tarihi gürsellerim son buldu.
Bir başka konuda buluşmak üzere.
Öğrenmenin yaşı yoktur diyerek,
İzleyen konuklara Sevgiler Saygılar.

CIMG1947

CIMG1948

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri