Doğa ile Barışık Tatil Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan LRTD5 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,537

LRTD5

One Life, Live It!
Paylaşmak istedim. Bu sene tatil planı için araştırmalar yaparken buldum.
Çok sempatik öneriler ile derlenmiş, her bütçeye uygun 35 alternatif.
Tabi ki beğendiğim mekanda bıraktım linki :smiley:

Umarım tatile gidebileceklere faydası olur.

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=GaleriHaber&Date=04.07.2008&ArticleID=886000&PAGE=29

Etiketler
Ynt: Doğa ile Barışık Tatil Önerileri

Bu yaz tatilimin bir kısmında Göcek'e 5 km mesafede,yol üstünde tabelası olmayan ancak bilanlarin gidebileceği,fight club gibi kulktan kulağa tavsiye ile yayılan bir yere gittim ; ''ecoclub inlice inLycia''....eskiden bataklık olup sonradan ıslah edilmiş,isteyenin mis kokulu ahşab bungalovlarda kalacağı isteyenin çadırda kalabileceği,yemeklerin topluca uzun ahşap masalarda dost sohbetiyle yendiği,hamaklarda uzanıp ağaçların gölgesinde kestirilip kola saat takmadan ,zamanı kovalamadan huzurla vakit geçirilecek bir mekan Münevver Hanım ve ailesi de ayrıca keyifli ve sıcak insanlar
Gürültüden uzak ,huzur isteyenlere duyurulur:smiley:
resimde gün batımına yakın yemek için toplandığımız yer görülüyor

Fotoraf0912

bu da kamp alanı içindeki minik dereciğin üstüne kurulu sevimli köprüleden biri,aslında biraz öteden Göcek'den Fethiye'ye giden yol uzanıyor ama hiç araba gürültüsü yok....

Fotoraf0913

teşekkür ederim,gerçekten huzuru isteyen insanlar için saklı kalmış daha doğrusu işletmecileri tarafından da neredeyse saklı tutulmaya çalışılan bir mekan :D

Bali doğa yürüyüşleri kültürü ile tatilimize renk kattı. uygun fiyatları sundukları hizmetler mükemmeldi. Doğa manzaraları ile Bali'de doğa ile bütün oldum. Tatil için Baliyi tercih edebilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.