Dodge S100 Full Revizyon Off Road Özel Yapım Özel Deri Kaplama Yeni Aldım Fakat Satmayı Düşünüyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzozkok Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,819

oguzozkok

Yeni Üye
Sıfır masrafsız bir arabadır.
Elektrikli camlar,
Plakası özel GS plakadır.
Uzaktan kumandalı kapılar.
Hidrolik direksiyon.
4x4 arazi tipi şanzuman vardır.
Westinghouse fren.
Elektrik tesisatı sıfır yapıldı.
Aracın içinde led aydınlatma sistemi vardır.
Kaporta boya komple sıfır yapıldı.
Pasta Cilası yapıldı.
Elektronik ateşleme.
Arazi tipi off road jant lastik.
Arabada özel ateşlemeyi kesmek için gizli kontak bulunmaktadır.
Sıfır deri döşeme vardır.
Yarış tipi direksiyon vardır.
KG ayarlı şöför koltuğu.
Araba komple revize edilmiştir.
Motor Sıfırdır.
Araçta BRC marka italyan tüp bülünmaktadır.
Camları lazer film dir. Ruhsata işlidir.
Aracın tepesinde joystick li projektör bulunmaktadır.
Havuz Kasadır ve brandalıdır sürgülü tentedir.
Araç gerçekten çok emek harcanarak yapılmıştır.
Ön kupa ve kasa şaseden ayrılarak aracın çürük yerleri kumlandı ve kaporta boya işlemleri yapıldı.
Alt takım tüm grasörlük sistemi çalışmaktadır.
Aracın ön tamponu orjinal chrome nickel jeep grand cherokee tamponudur.
arka kasasında ki paslanmaz chrome nickel rool bar ise araca özel olarak dizayn ettirilmiştir.
Takas düşünülebilir. Alıcısına hayırlı olsun.
sahibinden ilan no 188915662
32.000 tl

FullSizeRender

IMG 8205

IMG 8203

FullSizeRender 1

FullSizeRender 2

Etiketler
Ynt: Dodge S100 Full Revizyon Off Road Özel Yapım Özel Deri Kaplama Yeni Aldım Fakat Satmayı Düşünüyorum..

Arkadaşlar kamyonetimiz uzun süredir kapalı garajda muhafaza edilmektedir. Fiyatı düştü ve GS olan plakasını kendim fenerbahçeli olduğum için değiştirdim. şu an ki plakası 34BUY34. sahibinden ilan no: 188915662 aracın fiyatı 26.000 tl dir takas isteyen olursa tabikide konuşulur. Yeni fotoğrafları sahibinden de bulunmaktadır saygılar.. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR