Dodge S100 4x4 Acil Yardım!! Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,745

onka

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

3 ay önce 1976 Model hem benzin hem LPG ile çalışan 3700 motor bir DODGE S100 4X4 aldım. Ancak aldığımdan beri bazı problemler yaşamaktayım. Sizlere birkaç soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Öncelikle performansı çok düşük kalıyor. Forumda okuduğum diğer arkadaşların yazdıklarına bakılırsa performansının yüksek olması gerekirken en fazla 3 km sonra hararet de yükselmeye başlıyor. Karbüratörü çift çıkışlı yapıp performansı arttırabilir miyim ? Bunun için çift boğaz manifold nereden bulabilirim ? Yada performansı arttırmak için başka önerileriniz var mı ?

2. Aldığım araç çok yorulmamış. Kapalı garajda kalmış ama haliyle 40 senelik olduğu için çürükler var. Nerede nasıl toplatabilirim. Adapazarı diyorlar ama nerede nasıl olur ? İyi sonuç alabilir miyim ? sonuçta İstanbul'dayım ve burada bir yer olursa toplayacak kişilere müdahale etme ihtimalim olabilir. Ne yapmamı önerirsiniz ? Bu arada varsa renk önerilerine de açığım arkadaşlar.

3. İç döşemeyi de yenilemek istiyorum. Aynı şekilde ilgilenip toplayacak döşemeci nereden bulabilirim. ?

Önerilerinizi bekliyorum.

IMG 20150426 WA0014

IMG 20150426 WA0013

IMG 20150426 WA0008

IMG 20150426 WA0007

IMG 20150426 WA0012

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.