DODGE FARGO İLE İLGİLİ YARDIM !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cagdasozdemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,445

Etiketler
Ynt: Dodge Fargo İle İlgili Yardım !

Araçla ilgili yeni gelişmeler var paylaşmak istedim. Orjinal dikiz aynalarını buldum ve taktım ve camların montajını yaptırdım gerçekten çok hoşuma gitti. Camlar 6mm füme camdan imal edilmiştir ve cam içi sürgülü cam uygulaması yapıldı. önceden ortada olan direk kesildiği için boydan boya tek cam gerçekten bence hoş durdu.Sırada Çeki demiri takılması ve krom tampon var oda yakında monte edildikten sonra sizinle paylaşacağım. Dış yenileme tampondan sonra bitecek ve içeriye yenileme yapmaya başlayacağım.

2013 04 20 101454

2013 04 20 101522

2013 04 20 101537

2013 04 20 101600

2013 04 20 101619

çağdaş bey merhaba,
yanılmıyorsam Bilecik sanayide duran araç bende bakmıştım,oldukça derlitoplu ancak çok ellenmediği için yıpranmıştı,bana kalırsa güzel bir seçim olmuş ve son halide çok güzel,güzel günlerde binmeniz dileği ile.

Orhun

Evet Orhun bey doğru Bilecik sanayideki araç. Motoru çok iyi durumda iç ve dış görüntüsünde biraz değişiklik yapıyorum. Çok uygun fiyata almıştım zaten 4000 tl ye aldım tahminimce toplamda 10.000 tl ye güzel bi araç çıkacak. İyi dilekleriniz için teşekkürler

orhun bey sizdede doç vardı duruyormu ne yaptınız ?

orhun bey sizin satığınız doç geçenlerde satılıktı sizmi satıyordunuz..ama şimdilerde ilanı kaldırmışlar satılmıştır galiba..güzel araçtı sizin araç hem kısaydı...hem niye yattınızki gayet yeterli bir araçtı sizin doç orhun bey ben takip ediyordum aracınızı...

tarık bey merhaba,

dodge su ana kadar kullandığım en güzel araçlardan biri hele 4 çekere alındığında tadından yenmiyor ancak bence bir arai aracı değil,ben aile ile binmek için almıştım ancak aile binişi için sıkıntılar vardı...benim sattığım arakadaş satışa çıkarttı ancak satılmadı araca halen biniyor.

anladım orhun bey,olsun herseyde bir hayır vardır,ama benim içinde dodgenin yeri ayrı zaten sizin aracı görünce daha çok ilgi duymaya basladım ilerde belki binmek için bende dodge alırım şu parayı bir denkleştire bilsek :smiley: peki araçtan ne kadar isitiyor orhun bey bilginiz varmı? bu aralar bizim arkadaşda dodge çift kabin topladı üzerine suburban motorunu takacak 5.7litre 240 beygir nasıl bir canavar olacak onu bekliyoruz merakla orhun bey :smiley:

29000 den ilana çıktı 20000 den ilandan kaldırdı...o fiyatlar cok fazla.....o motorla felaket bişey olur dodge

anladım orhun bey dediğiniz gibi fiyat fazla yani:smiley: ama bizim arkadasın dodge canavar olacak motoru söktüler sfır bir bakım sonra burada paylaşagım sizlerde orhun bey...

Selamlar.
Bende 1 senedir 77 model bir s 100 ile ugrasmaktayim.su anda kaporta islerim % 70 bitti.
Biraz fazla ozeniyoruz ama degmekte...

20131009 111100

20131009 111049

20130911 102924

çok güzel bir çalışma bir dodge sevdalısı olarak bilgi ve parça yardımında yardımcı olabilirim herzaman... takipteyim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,087
Kaydolan Son Üyemiz
irfy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR