dodge diffler satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ersel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,655
Ynt: dodge diffler satılık

anlıyorum sizin difler bence size yeterli siz herhalde oranlar yüzünden satma kararı vermişsiniz sizin aracın motoru şanzımanı nedir lastik ne kullanıyorsunuz?

Etiketler

doğru . benim oranlar seri kalıyor biraz . bende 75 dizel perkins motor var . hoş şanzımanı deyiştirdim birazda iyi oldu şimdi . 309 mersedes şanzumanı taktım lastiklerde 35x11.5 silverstone. lastikler büyük olduğu için kendi şanzımanı ile biraz sıkıntı yapıyordu oranları 3.55 den 4.88 almaya çok çalışdım ama herkes bişiler anlatınca bende ya dana 60 koyucam yada şanzımanı deyişicem demiştim deyiştim şanzımanı ama müşteri çıkarsa bu diffleride deyişirim diye düşünüyorum yada 4.88 (4.56) da olabilir ölçülerde yardımcı olan bulursam ayna martüde alabilirim

sen bence diflerin tam olarak fiyatını belirle ayna mahruti bulunabilir parçacılara sormak lazım 41 e 10 oranda yeterli diye düşünüyorum.

difflerin fiyatını dediğim gibi çok kolay .ama ayna ve mahrudinin deyişik oranlarını bulabileceğimiz bir parcacı varsa ozaman süper olur işte

0452 234 23 47 işyeri 532 247 26 66 cep numarası ordu turgut karapastil jeep-dodge yedek parça ve ustasıdır ararsanız yardımcı olur.

dostum çok teşekkür ederim arkadaşla görüştüm şimdi bu diff için bana aynı ölçüyü veriyo . sen bende uyuyan devi uyandırdın şimdi işimi hızlandırayım bu difflerin fiyatlarını yeniden bir güncelliyim ona göre senle görüşelim dostum

[attachment=1]

16102010041

16102010042

16102010045

16122010350

17122010354

:D :D :D selam 1 ay önce aynamahruti ve bilyalarıyla aks bilyalarını keçelerini değiştim 1200 tl ödedim ilanı görseydim bunları alırdım benimkide 5 bijondu janzumanı bende değiştirmeyi düşündüm sonra 2. köprü için aracımı satmaya karar verdim şimdi müşterisi yok tekrar janzumanı değiştirmeyi 5 ileri yapmayı düşünüyorum benzin+lpg 2.2 motorum var tavsiye edermisiniz mercedes janzumanı kaça çıktı yeriniz nerede gelip tanışmak isterim iyi günler

-XXXXX-' Alıntı:
:D :D :D selam 1 ay önce aynamahruti ve bilyalarıyla aks bilyalarını keçelerini değiştim 1200 tl ödedim ilanı görseydim bunları alırdım benimkide 5 bijondu janzumanı bende değiştirmeyi düşündüm sonra 2. köprü için aracımı satmaya karar verdim şimdi müşterisi yok tekrar janzumanı değiştirmeyi 5 ileri yapmayı düşünüyorum benzin+lpg 2.2 motorum var tavsiye edermisiniz mercedes janzumanı kaça çıktı yeriniz nerede gelip tanışmak isterim iyi günler
selam abi yer çerkezköyde daha öncede dediğim gibi buyur gel burada çerkezköyde oto sanayi sitesi bir tane KRAL POMPA diye sanayide hangi dükkancıya sorsan bilir dükkanda 3. blokta.

:D :D :D selam fotoğrafı değiştirince tanıyamadım kusura bakma daha önce farklı fotoğraf vardı sizinle görüşmüştük pınarhisara geçer yada dönerken uygun zaman olursa uğrayacağım janzumanımı değiştirsem aracımı kararsız kaldım iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.