Doblo (maxi) Mikro Camper D2

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tornado57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,339

Etiketler
Tasinabilir tuvalet aldim, uygun bi yer ayarlayacağım,
Perde icin miknatisli oto cam gunesligi gibi birseyler yapmak istiyorum, fikirlere acigim :smiley:

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba güle güle kullanın. Aldığınız tuvaletin resmini paylaşırmısınız birde perde olayını nasıl hallettiniz resim varmı.

Sn adigekuzeyli,
Taşınabilir tuvalet 10 litrelik, en kucuk model, resmini hafta ici atabilirim,
Perde oto dosemeciye yaptirdim, standart tip, fakat berbat bir iscilikle igrenc görünüyor, ustelik karavanci bir abinin tavsiyesi ile gittim, kendi üretimimiz dedi yalanmış, bursadan geliyor, olcu yanlis alinmis, hani netten kendim alip yapsam bundan cook daha iyi olurdu, 280 lira da para verdim....

Sn adigekuzeyli,
Taşınabilir tuvalet 10 litrelik, en kucuk model, resmini hafta ici atabilirim,
Perde oto dosemeciye yaptirdim, standart tip, fakat berbat bir iscilikle igrenc görünüyor, ustelik karavanci bir abinin tavsiyesi ile gittim, kendi üretimimiz dedi yalanmış, bursadan geliyor, olcu yanlis alinmis, hani netten kendim alip yapsam bundan cook daha iyi olurdu, 280 lira da para verdim....

Merhaba; tuvaleti karavan tuvaletlerinden faklı bir şeymi diye merak etmiştim. Tuvalet için kabin olayını nasıl hallettiniz. Duş setiniz varmıydı,Aiexpresten başka yerli karavan duş satan site bulamadım malum çok geç geliyor ordan. Bu konularda fikriniz varmı acaba.

Merhaba; tuvaleti karavan tuvaletlerinden faklı bir şeymi diye merak etmiştim. Tuvalet için kabin olayını nasıl hallettiniz. Duş setiniz varmıydı,Aiexpresten başka yerli karavan duş satan site bulamadım malum çok geç geliyor ordan. Bu konularda fikriniz varmı acaba.

aşağıdaki gibi duş set mi arıyordunuz. İlgili site linki

Img MTE3OA

Kartalveat ilgilenmenize teşekkür ederim, Aliexpresten 18 dolara spariş verdim bakalım nezamana gelecek. Gerçi yaza daha çok var ozamana kadar eksiklerimi (güneş enerji grubu, araç buzdolabı...) tamamlamaya çalışıyorum.

Kartalveat ilgilenmenize teşekkür ederim, Aliexpresten 18 dolara spariş verdim bakalım nezamana gelecek. Gerçi yaza daha çok var ozamana kadar eksiklerimi (güneş enerji grubu, araç buzdolabı...) tamamlamaya çalışıyorum.

Bende ali expresten bazı siparişler vermiştim.45 gün den önce geleni olmadı.Sizin zaten zaman sıkıntınız yok.Hayırlısı olsun.

Merhabalar,
Wc kabini icin kucuk cadirlardan alabilirim, ayni zamanda dus kabini de olur. Dus sistemi icin bende 12 volt pompali sistem düşünmüştüm.
Yazin bebegimizle olacagimizdan pek uzun konaklama ihtimalimiz uok gibi,

Merhabalar,
Wc kabini icin kucuk cadirlardan alabilirim, ayni zamanda dus kabini de olur. Dus sistemi icin bende 12 volt pompali sistem düşünmüştüm.
Yazin bebegimizle olacagimizdan pek uzun konaklama ihtimalimiz uok gibi,

Çok güzel fikir wc kabini için. Otomatik çadır, kurulumu 10 saniye bim den almıştım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri