DİYARBAKIR Çüngüş ilçesi, KaraKaya Barajı gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BRAVEHEART Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,844

Etiketler

Ynt: DİYARBAKIR Çüngüş ilçesi, KaraKaya Barajı gezisi

Aradan tam 1 yıl geçmiş. Yine aynı rotayı izleyerek Karakaya Barajına bir gezi yapmayı istiyorum AMA şu ana kadar kar olmadığı için boş yere de gitmiş olmak istemyorum. İNŞALLAH şu 2-3 gün içinde oralara bol bol kar yağıp karla kaplanır...

Obi Wan KENOBİ Bey umarım o beklediğiniz kar yağar sizde karda gezersiniz...
eee siz gezinki bizde fotolar vasıtasıyla oraları görelim bari... ;D ;D ;D ;D
gezerseniz paylaşımınızı bekliycem... diyarbakıra selamlar....

Okulların yarı yıl tatili dolayısıyla hazır yine Diyarbakır'dayken, yarın yine o tarafa doğru bir yolculuk planladım.
Yolculuğun nedeni her ne kadar GEZİ olMAsa da ve geçen yılki rotam üzerinde kar bulunMAsa da,
fırsatım olursa, karlı olması muhtemel daha yükseklere bir gezi gündeme gelebilir. Şartlara göre yarın bakacağız artık...

Merhaba,
1995 yılında o zamanlar yaşımda pek yoktu. O zamanlar görmüştüm Karakaya Barajını çok büyük ve görkemliydi. Yüksekliği çok etkileyiciydi. Barajın suyun altında kalan kısmınada gitmiştim. Barajdaki elektrik tirbünleri muazzamdı.
BRAVEHEART size çok tesekkür ederim güzel paylaşım.

Güzel kareler. O bölgedeki çoğu barajda adam kadar değil 2 adam kadar balıklar mevcut. İnşallah bir cherokee bulursam peşinize takılırım.

Ynt: Diyarbakır Çüngüş İlçesi, Karakaya Barajı Gezisi

2010 dan beri siteyi takipteyim ama bunu hic gormemistim gec oldu ama ben burda yasiyorum cungus te buralara gelen yada gelmek isteyen arkadaslara abilerime hem arkadas hem rehber olmayi bir borc bilirim daha ne yerlervar bendede landrover 110 vardi cok dolastim :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri