Discovery 2 Genel Sorular Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,556

Etiketler

Kapalı garajdada bile dursa , 17 senede 3 kez yıkanmış ne laaa?
Yatak odasında tutsa 17 senede üstünde biriken tozu raspayla kazırsın , branda örtsen branda petrole dönüşür...

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Şırnak Silopiden sizlere yazıyorum görev gereği burdayım. 6 senedir ciddi detaycı bir mercedes kullanıcısıyım. Yakında aracımı satıp farklı bir derya deniz olarak gördüğüm , sahibi olmak istediğim disco2 4.0 lara bakmaktayım. Şuan ilanda 545682286 nolu olan istanbul ümraniyedeki 63bin tl istenen araca niyetlendim. Öncelikle bu aracı tanıyan bilen illaki disco sever bir üyemiz vardır bana detaylı bilgi verebilir mi ? Biraz fazlaca verip temiz düzgün az kmli off-road görmemiş bir araç alıp huzurlu sakin bir şekilde asvaltta kullanmak ve uzun yol yapmak için alacağım. Tavsiyeleriniz neler olur ? Dizel almak istemiyorum onu belirteyim. Lpg uyumlu mudur ? Hangi marka sağlıklı olur ? Kronik arızaları var mıdır?(hararet,vb)? v8 lerin parça bakım usta gibi handikapları var mı? Cevaplarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

Hocam merhaba, görev yeri orda olmaya devam edicekse , tahini beklede gir derim , çünkü bu arabalar iyide olsa kötü de olsa dilinden anlayan usta ister , İstanbulda anlayan tek tük ,orda imkansız

Merhaba ben de aranıza 2003 bir td5 ile yeni katıldım.
Benim sorunum orta konsol bazen çok ısınıyor öyle ki üzerine koyduğum her şeyi zarar görmesin diye almak zorunda kalıyorum.Ama bazen de hiç ısınmıyor.Bir kaç usta alttan yalıtım ile çözersin gibi şeyler söyledi ancak Antalya da kim yapar nasıl yapılır söylemediler.Isınmayı neden yapar ve çözümü nedir?Antalya da yapabilecek birileri var mıdır?

Merhaba ben de aranıza 2003 bir td5 ile yeni katıldım.
Benim sorunum orta konsol bazen çok ısınıyor öyle ki üzerine koyduğum her şeyi zarar görmesin diye almak zorunda kalıyorum.Ama bazen de hiç ısınmıyor.Bir kaç usta alttan yalıtım ile çözersin gibi şeyler söyledi ancak Antalya da kim yapar nasıl yapılır söylemediler.Isınmayı neden yapar ve çözümü nedir?Antalya da yapabilecek birileri var mıdır?
Şanzuman daha önce indiyse arazi vitesi etrafındaki izalasyonu bozmuş olabilirler , sert süngerimsi bişey var orda
Egsoz ordan geçmiyor, herhalde şanzumanın sıcaklığı geliyordur , şanzuman baya bi ısınıyor çünkü
Orta konsou çıkarttırıp izalasyonu kontrol ettir istersen

Hocam araba öyle fotograftan bakarak anlaşılmazki
Şunu söyleyebilirim satan adam arabayla alakalı biri değil
Manuel vites diye ilan vermiş araba otomatik
Hadi ilanı yanlış girdi diyelim açıklamada baskı balata değişti diyor :smiley::smiley:

Rakam uygun , rakamı uygun tutandan korkarım ben , demekki tek kuruş masraf etmemiş , biran önce kurtulmaya bakıyor araçtan 50 lira versen sende kalır

Rakam uygun , rakamı uygun tutandan korkarım ben , demekki tek kuruş masraf etmemiş , biran önce kurtulmaya bakıyor araçtan 50 lira versen sende kalır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri