Discovery 2 Genel Sorular Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,374

Etiketler

Tekrar selamlar. Dün arabanın motor kaputu içerisinde sağa sola bakarken bu boş soketi gördüm. Bir yere takılı olması gerekiyordur muhtemelen ama İngiliz bu, boş yere de koyabilir:smiley:. Resimden yeri anlaşılıyor galiba. Ne olduğunu bilen bir dostumuz cevaplayabilir mi lütfen.

Birde 3 amigos sönmemek üzere takılı kaldı. Forumda epeyce bir konuşulmuş bilgiler verilmiş ama derli toplu, rafine bilgi bulamadım. Link verecek yada step step ne yapmam gerektiğini tavsiye edecek arkadaşlara çok ihtiyacım var. Lütfen araştırmak yerine kolaycılığa kaçtığım düşünülmesin. Araştırdıkça içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bir de Adana da yaşıyorum. Götürebileceğim bir usta yok ne yazık ki. Götürdüğüm ustaya ben anlatacam yapılması gerekenleri.

Hepinize sevgiler, selamlar.

Bo soket

Tekrar selamlar. Dün arabanın motor kaputu içerisinde sağa sola bakarken bu boş soketi gördüm. Bir yere takılı olması gerekiyordur muhtemelen ama İngiliz bu, boş yere de koyabilir:smiley:. Resimden yeri anlaşılıyor galiba. Ne olduğunu bilen bir dostumuz cevaplayabilir mi lütfen.
O tip boşta fişler oluyor herhalde benim araçtada aynı fiş aynı konumda sağ tarafta boşta hatta yanında iki fiş daha var boşta , artı boşta olan iki fiş ikişer pinli artı eksi gibi yani herhalde ilave sis farlarının tesisatı diye düşünüyorum, mevcut ön ve arka sis düğmelerinin arkasına bakıcam boşta ordada fiş varsa ilave sis tesisatı olduğu kesinleşir...

Son düzenleme:

Selam,
Haziran Ayında yazlığa eşya götürmek için araçüstü sepet ihtiyacım var ..Aslına bakarsanız bir kerelik lazım,
Bulabileceğim veya yardımcı olabilecek birileri varmı acaba?
Teşekkürler
Alper

Disco II almayi dusunmekteyim 've goruslerinize ihtiyacim var.... hangi motoru olmak daha mantikli ?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

IMG 9017
IMG 9018
IMG 9017
Arkadaşlar bagaj sağ tarafta pandizot altında plastik kapağın içinde yani mazot dolum yerinin orda alttan yukarı doğru arka çamurluğun içine doğru bakıncada gözüküyor , bir cihaz var ne işe yaradığını bilen varmı?
Ben söküp baktım, alarm hoparlörü görüntüsü var ama alarmı çaldırdım korna çalıyor sadece bunda bi hareket yok ...

Parça katoloğundan buldum , akü bağlantısı kesildiği zaman veya akü bittiği zaman devreye giren alarm sreniymiş
Yarın alarm kuruluyken akü başını çıkartıp denerim bakalım çalışıyormu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR