Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,585

Etiketler
Stepne ya da ceki demirine takmak icin bisiklet tasiyici olarak ne tavsiye edersiniz? Baktiniz mi hic?

Bakmaz mıyım ? Kafamda deli sorular. Çok basit aparatlar da var, çok teferruhatlılar da. İcabında motosiklette taşıyabileceğim bir aparat düşünüyorum. Modellemesini kendim yapacağım. Platform benzeri. Çok acele etmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öndeki ekstra ağırlıklar yüzümden alçalmaya discovery 1 in helezonları iyi geliyormuş , 2 nin helezonlarona göre onlar daha yüksekmiş ve daha yumuşak oluyormuş deneyen varmı?

Benim burda bi arkadaş var ondada vinç var önde , sakallı discovery 1 in helezonlarını takalım aynı standart seviyeye gelir demiş takmış , ben kullandım aracını yumuşak olması onayımı aldı bende öyle yapıcam herhalde amortisörleri değiştirirken , benim sorunum helezonlar çökük

Ben önlere standart gizli vinçli G4 D2 orjinal helezonlarını sipariş ettim, mükemmel oldu. Standart yükseltme ile kullanacaksanız en sağlıklı ama pahallı çözüm bu. Çok para vermiştim. Hem de orjinal LR, en az 15 yılı garanti. Ön arka aynı yükseklikte, dalma yok, frende düşme yok, yumuşaklık orjinalden farksız, ki zaten orjinal. (Yanlış hatırlamıyorsam pink/brown kodlu olan)

umut bey,yani merak ettiğim tarafı şu;
vincin ön tarafa verdiği ağırlığı ve öne basmayı,
sadece ön helezonlara uygulanacak misal belki 1 inç yükseltme sağlayacak parçayla dengeleyebilirmiyim?
sizin araçta yükseltme yok sanırım. bahsettiğiniz g4 d2 helezon gizli vinç takılmış disconun bu mevzusunu çözüyor sanırım.

umut bey,yani merak ettiğim tarafı şu;
vincin ön tarafa verdiği ağırlığı ve öne basmayı,
sadece ön helezonlara uygulanacak misal belki 1 inç yükseltme sağlayacak parçayla dengeleyebilirmiyim?
sizin araçta yükseltme yok sanırım. bahsettiğiniz g4 d2 helezon gizli vinç takılmış disconun bu mevzusunu çözüyor sanırım.
Hocam selamlar, yeni gördüm kusuruma bakmayın. Dediğiniz şekilde görsel olarak dengelenir ama frendeki saçmalama ve sertlik kaçınılmaz olur bence...Yükseltme yok bende.

Merhaba... Demir tampon, vinç ve tampon sislerimiz. Yine rahat duramadık güzel bir kamp daha yaptırdı bize disco efendi. Sağolsun, varolsun...

1a7dfee2cce27f3888c47464ed306f7b

2969503b6cb78bee53059565822d0937

0087acf6508e4a32c871615413bb5d96

89f95f27d775c6a53ffe8cbb3d9a4109

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri