Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,447

Etiketler

Sevgili dostlar Kamyonet almak gibi bir niyetim var. İki araç + binek araç bize fazla gelebilir. Olgunlaşmış bir şey Yok ama. Teklife göre aracımı satabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlanlarda gördüğüm araç sanırım sizinki.Üzüldümmü desem bilmiyorum,çok da hevesli başlamıştınız halbuki!Uğraşmak mı zor geldi,yoksa ?

Eşim aracı kullanamıyor. Büyük geliyor. Şirket aracım da var. 3. Araç olarak kalacak. Bunun tartışması içerisindeyiz. Onun kullanabileceği crossover tarzı bir araç almayı düşünüyorum. Ayrıca Silivri de küçük bir ev inşaatı yapıyoruz. Sürekli bir şeyler taşımamız gerekiyor. Aracı rezil etmek istemiyorum. Kamyonette gerekebilir. Zor gelen bir durum yok aslında aksine çok keyifli yeni şeyler yaptıkça hevesleniyorum, sevgim artıyor. Acelem de Yok. Bende kaldıkça daha mutlu olacağım. Çünkü el atmadığımız yeri kalmadı aracın.

Ederini bulursa satarım. Bana maliyeti 90 bin tlyi buldu. Saat gibi araba. Bakalım zaman ne gösterecek.

Sizin için en iyisi olsun inş...

Bir şey sormak isterim.Nano protect uygulaması spreyle yapılan ve tüm jag,müşür vs.yerlere uygulanan bir uygulama değilmi?Mesela bu araçlar yıkamacıda yıkandıklarırında bazen su yüzünden afallıyorlar.Bende bir kez oldu.Güneşli havada kaputu,kapıları açtım birkaç dakika sonra çalıştı sorunsuz.O gün bugündür yıkamacıları tembihlerim mesafe ve hortumu tutma şekillerini!

Sizin için en iyisi olsun inş...

Bir şey sormak isterim.Nano protect uygulaması spreyle yapılan ve tüm jag,müşür vs.yerlere uygulanan bir uygulama değilmi?Mesela bu araçlar yıkamacıda yıkandıklarırında bazen su yüzünden afallıyorlar.Bende bir kez oldu.Güneşli havada kaputu,kapıları açtım birkaç dakika sonra çalıştı sorunsuz.O gün bugündür yıkamacıları tembihlerim mesafe ve hortumu tutma şekillerini!

Muhtemelen krank sensörünü ıslattınız. O suyun bilimum elektronik parçaya temas etmemesini sağlıyor doğru.

Krank sensörü tam olarak nerde , bende arabanın altını falan yıkıcam bulaşmayalım hiç...

Sağ tarafta blok üstünde ama ıslanması pek kolay bir yer değil ben yeni değiştirdim el kolay kolay girmiyor . Alt üst yıkama yaptırdım sorun çıkmadı ama yinede tazyikli sudan uzak dur Süleyman üstad

Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG 8789
yani arabayı ve adamı bilmesem diyeceğimki uğraşamadı,sıkıldı.
alo abi şu var
alo abi bak şöyle bişey var,
hadi değiştirelim kardeşim,
abi sepet diyorum ne diyosun,hadi beraber yapalım be bro
abi bak kendime aldım sanada aldım,vayy kardeşimm :smiley:
ama kardeşim kısa zamanda sayısız telefon trafiği sayısız fikir alışverişleri parça yöntem aklına ne geldiyse keyifle zevkle konuşup paylaşımlarda bulunduğumuz
,ve en önemlisi dostluğumuza abi kardeşliğimize sebep bir disco dan vazgeçmek sanırım zor ama değerinde teklif olursada tercih edilecek kaçırılmaz bir disco bana göre.
ben ki 1 yıla yakın aradım kafama göre disco ki kayıtları var.yaklaşık bir sene sonra almışım.
adam benim 3 senede yaptığım sök tak değiştir yenile modifiye et halini kısa zamanda yaptı ya helal olsun.
pek satacağına ihtimal vermiyorum ama hayırlısı kardeşim.

derler ya mal ceviz...gönlünce olsun herşey bro.

Ekli dosyayı görüntüle 62587 yani arabayı ve adamı bilmesem diyeceğimki uğraşamadı,sıkıldı.
alo abi şu var
alo abi bak şöyle bişey var,
hadi değiştirelim kardeşim,
abi sepet diyorum ne diyosun,hadi beraber yapalım be bro
abi bak kendime aldım sanada aldım,vayy kardeşimm :smiley:
ama kardeşim kısa zamanda sayısız telefon trafiği sayısız fikir alışverişleri parça yöntem aklına ne geldiyse keyifle zevkle konuşup paylaşımlarda bulunduğumuz
,ve en önemlisi dostluğumuza abi kardeşliğimize sebep bir disco dan vazgeçmek sanırım zor ama değerinde teklif olursada tercih edilecek kaçırılmaz bir disco bana göre.
ben ki 1 yıla yakın aradım kafama göre disco ki kayıtları var.yaklaşık bir sene sonra almışım.
adam benim 3 senede yaptığım sök tak değiştir yenile modifiye et halini kısa zamanda yaptı ya helal olsun.
pek satacağına ihtimal vermiyorum ama hayırlısı kardeşim.

derler ya mal ceviz...gönlünce olsun herşey bro.

Vallahi abi ne kadar bende kalırsa o kadar keyfini sürerim. Sende az kahrımızı çekmedin teşekkür ederim sağlam bir dostum oldu...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR