Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,610
Anlamadığım bişey var yanlız, 2001 lerdemi var sadece emin değilim, radyatörün altında iki şase ucunu aşağıdan doğru birleştiren kalın bir boru var, orjinal tamponun alt kısmıda ona vidalanıyor, demir tampon takanlar o boruyu çıkartıyormu ordan acaba , çünkü demir tamponlar aşağıya doğru çok inmiyor , o boru kabak gibi gözükür alttan , hadi söküyorlar diyelim yerine gözükmeyen bişey bağlıyorlar herhalde şaseye önden birbirine bağlayan başka bişey yok sonrasında motor takozları var sakat olur öyle

Yanlış hatırlatıyorsam boru duruyor Süleyman ağabey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Yanlış hatırlatıyorsam boru duruyor Süleyman ağabey

Yukarda fotografını koyduğum araçta o boru sökülmüş , gözükür yoksa , 2001 lerde baya bi aşağıya iniyor o boru, belki seninkinde daha yukardadır orjinalde , çünkü senşn tampon bizim tampondan yukardan aşağıya daha dar

Merhaba... komple Demir tampona bir türlü alışamayınca farklı bir tasarım yapma ihtiyacı hissettim. Ön tampon yeni olmasina rağmen değiştirdim. Vinç mevcut. Beğeninize sunuyorum. Lütfen yorum yapınız. Benim için çok değerli.

ttiğim
Merhaba... komple Demir tampona bir türlü alışamayınca farklı bir tasarım yapma ihtiyacı hissettim. Ön tampon yeni olmasina rağmen değiştirdim. Vinç mevcut. Beğeninize sunuyorum. Lütfen yorum yapınız. Benim için çok değerli.

Çalışmaları yakından takip ettiğim için daha önce yaptırdığınız tamponu açıkçası beğenmemiştim,fakat yorumda yapmadım heves kaçmasın diye.Ama bu İŞTE BU OLMUŞ değiştirmek isteyenler için.Ben şahsen tamamen,bütünüyle orjinal ve ilk halinden yanayım.Güle güle kullanın.İmkan varsa (money,time) bu işin sonu yok.Bi tarihte yurtdışında bir avandanlık gibi bir şey görmüştüm bu raçlar için 8000€ isteniyordu?

ttiğim

Çalışmaları yakından takip ettiğim için daha önce yaptırdığınız tamponu açıkçası beğenmemiştim,fakat yorumda yapmadım heves kaçmasın diye.Ama bu İŞTE BU OLMUŞ değiştirmek isteyenler için.Ben şahsen tamamen,bütünüyle orjinal ve ilk halinden yanayım.Güle güle kullanın.İmkan varsa (money,time) bu işin sonu yok.Bi tarihte yurtdışında bir avandanlık gibi bir şey görmüştüm bu raçlar için 8000€ isteniyordu?

Avadanlıktan kastınız çekmece ise yaptırdık var bagajda bir ara yüklerim.

Merhabalar. Aracımın camlarını film yaptırdım ( ön Can hariç ) ön camda kararsızım. Sanırım yaptıracağım... Tavan sepeti iki kademeden oluşuyordu. Çadır komple kapattığı için üst kısmı hiç kullanamıyordum. Kestirdim. Daha güzel olduğu kanaatindeyim.

16e152af457e033008eaef696a0b69d6
2c489d1a82d2795a516d978f453323b4

Fa55efa26440688dc455b8324b3969eb

Bende bugün dayanamayıp yükselttim valla iyiki yapmışım yağ gibi gidiyor.. birde yarın krank sensörü işini çözersem şahane

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende bugün dayanamayıp yükselttim valla iyiki yapmışım yağ gibi gidiyor.. birde yarın krank sensörü işini çözersem şahane

Sent from my iPhone using Tapatalk

Krank sensörü işi çözülmeyecek bir iş değil abi. Bildiğim kadarı ile ucuz bir parça. Su alırsa illallah ettirir adama. Aman dikkat. benim körükler hala sağlam. Kıyamıyorum. Yoksa ben de yükselteceğim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR