Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,608

milimadami

Kamp I
Yer
istanbul
Web
www.milimadami.com
Merhaba; ormana kaçmak, kısa kamplar yapabilmek için bir arazi aracı alma niyetim var. Bir süredir ilanlar ve araçları takip ediyorum. Malum sitede çok araç var ancak fiyatları çok şişirilmiş ve araçlar çok içime sinmiyor. 2015 model otomatik vites 1.2 tsi seat leonum var. Aracı satarak bir araç alabilirim. Bu gün Facebook'ta düzgün bir disco nun doğru fiyat yazıldığında 20 dakikada satıldığına şahit oldum. Önerisi olan ile aracımı takas yapabilirim. Hepsinden önce, önerilerinizi merak ediyorum. Bulaşma diyen çıkar mı ? Sevgiyle kalın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Bu arabaya göre değişir tabi ama en iyisini aldım bile dersen masraf olarak minumum 5 lirayı gözden çıkar , çünkü 15-16 senelik arabalar illa eksikler , gedikler oluyor , mühim olan tabi motor çünkü motor kaçarsa fena yakar

Benim tavsiyem 200 bin km den fazla araç alma işin içine girmeden kim aracına ne yapmış anlayamıyorsun
Burda yazmışımdır deli paralar istiyorlar nedir bu böyle diye , şayet kafamdan şuan geçenleri araçlarına yaptılarsa ben uğraşmayacaksam verilir oldum

Bakıcaz üstadım çok acelem Yok. Yavaş yavaş takımları düzüyorum. Mart'a kadar yolu var. Ama gerçekten dert edindim bu aracı.

bende yeni 1998 discovery aldım
ilk sahibinden uzun zamandır kullanılmadığı için bazı masraflarını bilerek aldım
coğu şeyi kendim evin önünde yaptım
şimdi tek işim lpg ve lastik almak kaldı güel araç ama servis bakımlıs yada geçmişi bilinen bir araç almak şart :smiley:

Merhaba ! Ve geçmiş olsun virüsü aldığınız için ... 6-7 aydan beri bizzat Disco diye tabir edilen hastalıktan bendeniz de muzdaribim Çok manipüle etmeyeyim ama garip bir durum ! Zaten virüs girmişse bedeli olacaktır Umarım özenle kullanılmış,işin ehli ustaların elinden geçmiş, bakımları zamanında yapılmış, değişmesi gereken parçaları en uygun olanlarla değiştirilmiş, hor kullanılmamış rüyalarınıza giren aracı bulursunuz. İyi günler dilerim...

Bu hastalık bitmez bak araç nereden nereye geldi. Halen ugraşıyorum bişeylerdaha yapayım diye .. :D

Ekran Resmi 2016 12 14 190349

Ekran Resmi 2016 12 14 190320

Ekran Resmi 2016 12 14 190332

Merhaba; ormana kaçmak, kısa kamplar yapabilmek için bir arazi aracı alma niyetim var. Bir süredir ilanlar ve araçları takip ediyorum. Malum sitede çok araç var ancak fiyatları çok şişirilmiş ve araçlar çok içime sinmiyor. 2015 model otomatik vites 1.2 tsi seat leonum var. Aracı satarak bir araç alabilirim. Bu gün Facebook'ta düzgün bir disco nun doğru fiyat yazıldığında 20 dakikada satıldığına şahit oldum. Önerisi olan ile aracımı takas yapabilirim. Hepsinden önce, önerilerinizi merak ediyorum. Bulaşma diyen çıkar mı ? Sevgiyle kalın.

Ben de Defender (ikinci araba olarak, uygun fiyatlı sade bir araba) ve Discovery arasında kararsızım. Herhalde ben de aracımı satıp (2012 Astra J) Discovery yoluna gireceğim. Evdeki tek araba olacağından çekiniyorum açıkçaksı.

Merhaba ! Ve geçmiş olsun virüsü aldığınız için ... 6-7 aydan beri bizzat Disco diye tabir edilen hastalıktan bendeniz de muzdaribim Çok manipüle etmeyeyim ama garip bir durum ! Zaten virüs girmişse bedeli olacaktır Umarım özenle kullanılmış,işin ehli ustaların elinden geçmiş, bakımları zamanında yapılmış, değişmesi gereken parçaları en uygun olanlarla değiştirilmiş, hor kullanılmamış rüyalarınıza giren aracı bulursunuz. İyi günler dilerim...

İnşallah. Tek temennim o. Saçma sağan bi araç alıp hevesim kaçsın istemiyorum

Ben de Defender (ikinci araba olarak, uygun fiyatlı sade bir araba) ve Discovery arasında kararsızım. Herhalde ben de aracımı satıp (2012 Astra J) Discovery yoluna gireceğim. Evdeki tek araba olacağından çekiniyorum açıkçaksı.

Dedender ı da çok beğeniyorum ancak bana daha çok ilgi ister gibi geliyor. Defender a ayıracak yeterli sanayi vaktim olmayabilir. Birde çoluk çocuk kullanacağız biraz da konfor arıyoruz. Disco daha cazip gibi sevgiyle kalın.

Umarım en kısa zamanda dilediğiniz gibi bir araç alırsınız. Kaşıntı gelince kaşınmadan geçmiyor yapacak birşey yok:smiley:)))))

Bende şirket aracı var, evin tek aracı bunun haricinde 2003 Td5 D2. Hafta içi gerekirse hanım kullanıyor, hafta sonu ben kullanıyorum, ıvır zıvır tamir servis gibi işleriyle ben ilgileniyorum aradan hobi zevkim de çıkıyor bir nebze, yazları veya herhangi bir mevsim tatillerde 2.5 yaşında kızımızla uzun yol da yapıyoruz büyük keyifle. Hanım tapıyor, 207'den geçince başka birşeye binemez oldu, RR Vogue'lar bile yanyana durunca alçak geliyor kendisine, görüşü ferahlığı falan mükemmel. Kız deseniz i30'un arka koltuğunda kapı kolunu seyrederken D2'de TV seyreder gibi camdan bakıyor, bayılıyor. Bazen kreşe giderken arıza çıkarıyor yeşil jiple gidelim diye:smiley:))))

Araçlar tabi ki sorunsuz ve masrafsız değil, sanayi ve çıkmacı sevmek ve bu anlamda çevreniz olması gerekli. Ancak çözülemeyen herhangi bir problemi yok. Boya vs takıntınız olmasın, ben aşkla hareket edip aldım. Üzerinde sıfır tramer kaydı olan rezalet araçlar da gördüm, ağır hasar kaydı olup damla yağ damlatmayan araçlar da gördüm. Bunlar sıfırken bile günü gününe tutmayan çok da üretim standardı olmayan araçlar.

Dediğim gibi umarım gönlünüze göre bir tane bulursunuz.

Bu da bizim yeşil kurbağa:smiley:

20150623 180816
20150701 103717
20160622 180040

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR