DİKKAT - Hilux 2.8. 96 Bordo Araç için Uyarı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yivlici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,301
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: DİKKAT - Hilux 2.8. 96 Bordo Araç için Uyarı

şase ve motor numaraları bende olması lazım. bunu hiç düşünmemiştim.Doğum lekesini yazmayayım bu sahtekar tayfa'da burayı okuyor olabilir.

Etiketler

Yahu nasıl insanlar var üçkağıdın alasını yapıp uyanıklık yapmaya kalkarlar birde yuh be barındırmayalım böylelerini !!!!

Araba gayet güzel ve temiz gözüktü gözüme ,
Sadece tavan barları biraz eğilmiş dedim vatandaşa,
Sorun değil abi tenekeci ahmet usta düzeltti siz sanayide birdaha elden geçirtirsiniz dediler.
Son fiyat nedir dedim
7,5 ver dediler araba senin bende bankadan parayı havale yaptırdım.Bu yazıları şimdi görüyorum.
eyvahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kaçtı bana:((((((((((((

serdaragdas' Alıntı:
Sorun değil abi tenekeci ahmet usta düzeltti siz sanayide birdaha elden geçirtirsiniz dediler.
Son fiyat nedir dedim
7,5 ver dediler araba senin bende bankadan parayı havale yaptırdım.Bu yazıları şimdi görüyorum.

Artık geçmiş olsun demekden başka birşey gelmez elden ;D ;D

amanın gerçekten mi aldınız o aracı? geçmiş olsun.

serdaragdas' Alıntı:
Son fiyat nedir dedim
7.5 çok vermişsiniz,bana 5 e bırakmışlardı :mad:

Ben Hayırlı uğurlu olsun demek isterim..

arkadaşlar,ne olursa olsun teleffuz ettiğiniz rakamlara o araba değil devrik,motoru olmasın yine alırdım..

orjinal olunca çamurun içinde başka türlümü yürüyecek..?

satıcıların,etik olmayan hareketleri ayrı bir platformda değerlendirilir..o başka bişey..

güle güle iyi günlerde kullanın,2.8'in keyfini sürün derim..

Değerli arkadaşlar
Bu konu çok irdelendi ben o arabayı baktım sahibiyle görüştüm. Bu konuyu açan arkadaşın ağzından yaygara yapıp duruyoruz ama karşı taraf öyle demiyor. Dediklerine göre arkadaş arabayı almış satışını almamış yıllarca üzerine bandrol borçları gelmiş ilk sahibine haciz gelmiş adamın ve aracı zorla geri almışlar. Arabanın başından geçen kaza abartıldığı kadar değil yani yaygarayı koparan arkadaş da kuyruk acısı var. Ben aracı maslak sanayisinde Anıl otoya götürdüm dostlarım motoru dinledi şanzumana bakıldı oradan şaseciye götürdüm milim hata çıkmadı kupasında ki bozukluklar da dert edilecek mevzular değil aracın torpidosunda kırıklar var teybin olduğu yerlerde expertizde birçok araçdan iyidir yani kendi defender ımı satarsam o aracı düşünürüm.
Gözlerime mi inanayım işkembeden yazılanlaramı.
saygılar sunarım

ATATÜRKÇÜ' Alıntı:
Değerli arkadaşlar
Bu konu çok irdelendi ben o arabayı baktım sahibiyle görüştüm. Bu konuyu açan arkadaşın ağzından yaygara yapıp duruyoruz ama karşı taraf öyle demiyor. Dediklerine göre arkadaş arabayı almış satışını almamış yıllarca üzerine bandrol borçları gelmiş ilk sahibine haciz gelmiş adamın ve aracı zorla geri almışlar. Arabanın başından geçen kaza abartıldığı kadar değil yani yaygarayı koparan arkadaş da kuyruk acısı var. Ben aracı maslak sanayisinde Anıl otoya götürdüm dostlarım motoru dinledi şanzumana bakıldı oradan şaseciye götürdüm milim hata çıkmadı kupasında ki bozukluklar da dert edilecek mevzular değil aracın torpidosunda kırıklar var teybin olduğu yerlerde expertizde birçok araçdan iyidir yani kendi defender ımı satarsam o aracı düşünürüm.
saygılar sunarım

tanışma bölümüne kendinizi tanıtırsanız seviniriz. sizi tanıyalım.

Arkadaşım o araç Artvin'de kayak merkezinde yoldan çıkarak takla attı, ben de olaya şahidim, gel Artvin'e kaza yerini de göstereyim, kulaktan dolma bilgilerle hareket edip başkalarını suçlayamazsin. Zaten aracı satın aldığında sen kuyruk acısının hasını tadarsın !

Kıymetli kardeşim,
Benim adım Mete Korkusuz mühendis mimarım 60 yaşındayım tahmin ediyorum yaşım senden büyüktür. STFA firmasında Libyada, Sudi Arabistanda, Cezairde vs. vs. bu araçları 1983 den beri değişik versiyonlarını ve Nissan ın değişik versiyonlarını sürdüm sürüyorum. Hatta 1995 de satılırken şahsımada almıştım. Beni anlamak istemiyorsun taraf oluyorsun, Hala aynı terane yav araç takla atınca virüslü gibi ne oluyor ki. 10 sayfadır siz suçluyorsunuzya adamı ben buna anlam veremiyorum. bak senin resminde aracın yan yatmış ne oldu öldümü araç. Bizim kullandığımız dönemlerde araçların başına 4 taklalı 5 takllalı kazalar geldi düzelttik devam ettik ayrıca araçlar 800.000km felandı 7 sefer motor yapılanı vardı. Adamın dediği bilinçli pompalıyor piyasaya diyor al götür göster, bizde götürdük gösterdik . Olay bu..
Birde Ankarada 2.8 var 1998 bütçe tutsa bize o da olur. Şimdi siz onuda araştırır o arabada falan var filan var diye maaz allah.
sayenizde bende adamın avukatı durumuna düştüm ....

not: şu aşşağıki resimden esinlendim

Waynes Hilux grassy pic

Sayın meslektaşım Mete Bey,
Burada sıkıntı uslubunuzdur, siz " kuyruk acısı " derseniz bana da cevap yazmak düşer. Sonuçta siz aracı almak istiyorsanız kimse size karışamaz. Ama aracın durumu da bu, sahibi her türlü yalanı uyduruyor olabilir, ama gerçekler farklıdır. Bir arazi aracının takla atmış olmasıda sizin bahsettiğiniz gibi çok da önemli olmayabilir, zaten hepsi şaseli araçlar. Ben de yan yatırdım, düzelttik, kullanıyorum.Bir aynam, bir camım değişti, bir iki parca boyandı. Ama bu yuvarlanmış ve kötü toplanmış bir aractir, alırken fiyatını da bu kritere göre değerlendirmeniz daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

Beyler alan almış satan satmış , herkese hayırlı olsun bu muhabbetin artık uzaması gereksiz.

ATATÜRKÇÜ' Alıntı:
Değerli arkadaşlar
saygılar sunarım
satıcının aracı satarken uslubunu dinledinizmi ki bu yazıyı yazıyorsunuz,araç yıllarca önce alınmış bir araç degil ,geçen sene ilanı vadı aracı alıp takla atmışlar motor dahi yerinden çıkmış aracın tavanı, direkleri,kapı menteşe yerleri ,torpidosu berbat durumda ,motor aksamının çogu yeri telle plastik cırtlarla tutturulmuş durumda ,ben aracı görmeye gittigimde takla atmış dedigimde bu arazi aracı çalılara dallara sürtmüş dendi,ama adam derki abi kaza yaptık böyle oldu fiyatta 15.000 o zaman kimse sıkıntı yapmaz ,millet uzaklardan araca bakmaya geliyor ve fiyasko ,ama işin doğrusu yalan söylemekse ona dyeceğim brşey yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri