DİKKAT - Hilux 2.8. 96 Bordo Araç için Uyarı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yivlici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,344
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: DİKKAT - Hilux 2.8. 96 Bordo Araç için Uyarı

vay be hafta sonu istanbuldaydım araç sahibini aradım şehir dışındayım, pazartesi bakarsınız demişti Allah'tan şehir dışındaymış da boşa uğraşmadık.

Değerli dostlar bu kadar ürkecek bişi yok biz neler gördük neler ;D bence bu arabaların kimin sürdüğü belli olmayanı 1985 modelini devlet satıyor ve alıcı buluyor dimi. Demek istediğim oki bu aracın başınada bir hal geldiyse delikanlıca söylesinler alan bilsin ve ciddi bir iskonto ile alınır yani . 1985 i tamir edilebilirken 1996 sı yeniden icad edilir. Mekaniğinde pek bir şey yoksa kupası içi yapılır versinler 12.000 TL ye alalım yapalım atlayalım zıplayalım. Selçuk Bey'in ağzı yanmış ayrı mesele ahlaksızlığın iskontosu olmaz o kısma dikkat yani horon tepmeyi bilen biri müşteri olmalı :-\

arkadaslar selam bende bu siteye yeni kayıt oldum muğla datcadan sinan bende suzuki samurai var satarsam 4x4 hilux almak istiyorum yivlici arkadasın bahsettigi bordo hilux e baktım 22 liraya bırakırım dedi istanbula gidecektim gerek kalmadııı yivlici arkadasa sagol başka hilüx arastırıyorum tabi bu arada samurayımı satmak lazım herkeze kolay gele

Sn moderatör ! Konuyu sabitlediğiniz çok iyi oldu, ancak söz konusu ilan yayında olduğu müddetçe bizde'de yayında kalmalıdır.Dediğim gibi yine tekrarlıyorum. BUNDAN DOĞABİLECEK TÜM KANUNİ VE AHLAKİ SORUMLULUĞUN TARAFIMDA OLDUĞUNU,GEZENBİLİR ÜYELERİNİ VE SİTE YÖNETİCİLERİNİ HİÇBİR ŞEKİLDE BAĞLAMADIĞINI VE SORUMLULUKLARINDA OLMADIĞINI KABUL VE BEYAN EDERİM. SELÇUK AYDIN

kptn48' Alıntı:
arkadaslar selam bende bu siteye yeni kayıt oldum muğla datcadan sinan bende suzuki samurai var satarsam 4x4 hilux almak istiyorum yivlici arkadasın bahsettigi bordo hilux e baktım 22 liraya bırakırım dedi istanbula gidecektim gerek kalmadııı yivlici arkadasa sagol başka hilüx arastırıyorum tabi bu arada samurayımı satmak lazım herkeze kolay gele

Türkiyedeki en güzel hilüx lerden birisi bizim ekibimizde. İsterseniz irtibata geçin DT Uğur İnan; ugur inan gibi bir nicki olacaktı ???

Arkadaşım uyarın için teşekkürler inanıyoruz tabiki sana bu sitetede sahtekarın işi olmaz zaten teşekkürler :eek:

Site yönetimine ve mağdur arkadaşa, böyle bir ahlaksızlığa kayıtsız kalmadıkları ve biz gezenbilircileri uyardıkları için teşekkür ederim.
Çakallıktan vazgeçmeyen çakalların, dağ kurtlarının arasında barınamayacaklarını görmek güzel.

bordo araç hala sahib,ndende satılık zor satarlar aracııı

arkadaşlar ben yani kasa 2007 veya 2008 4x4 hilux almaya karar verdim satan olursa yardımlarınızı bekliyorum sinan 05323113274

Dün baktığımda arabayı ilanda göremedim.Başka bir sitede veya başka bir ilden,farklı renk ve plakalı olarakta çıkabilir.Adamların karakterini biliyorum.Sülün osman bunların yanında melek kalır.

yivlici' Alıntı:
Dün baktığımda arabayı ilanda göremedim.Başka bir sitede veya başka bir ilden,farklı renk ve plakalı olarakta çıkabilir.Adamların karakterini biliyorum.Sülün osman bunların yanında melek kalır.

Sizde şase numarası veya belirgin doğum izi felan bilgisi yok mu. :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR