Deniz Kayağı Tanışma Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moseaka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,767
Merhabalar.
45 yaşındayım , izmir'de yaşıyorum. Doğa sporlarının hepsini çok seviyorum. Dağcılık sporu yanında , kano ve şimdide seakayak dalına merak saldım. Şu an kendi kanomu yapmaya başladım. Yeni başladığım için deneyimli arkadaşların deneyimlerinden fayfalanmayı düşünüyorum.
İzmir'de aktif olan arkadaşlarla irtibat kurmak isterim.
Herkese iyi faliyetler diliyorum.

Etiketler
Arkadaşlar Selamlar..
Bu yaz sit on tipi kanom ile Çanakkalenin Güneyinde 3 Günlük
yaklaşık 75 km.lik bir tur gerçekleştirmek istiyorum..
daha önce sit on kayak ile böyle bir deneyim yaşamış biri var mıdır aramızda??
Tavsiyeleri nelerdir??

Merhabalar.
45 yaşındayım , izmir'de yaşıyorum. Doğa sporlarının hepsini çok seviyorum. Dağcılık sporu yanında , kano ve şimdide seakayak dalına merak saldım. Şu an kendi kanomu yapmaya başladım. Yeni başladığım için deneyimli arkadaşların deneyimlerinden fayfalanmayı düşünüyorum.
İzmir'de aktif olan arkadaşlarla irtibat kurmak isterim.
Herkese iyi faliyetler diliyorum.
Slm izmir mordoğanda yakınsanız arkadaşım var elinde hertürden kanosu var veya kanodiyarı.com sitesinin sahibi bilgin bey ile tanışmanı öneririm hem kulüp hem kano ile ilgili hertürlü etkinlikler yapıyorlar her türlü yardımci olur.

Herkese Merhaba Ben'de bugün İzmir Kano diyarından Sea kayak alarak aranıza katıldım.Model seçmemde ve balık avı için uygun modeli bana tavsiye eden Bilgin Vatansever abime teşekkür ederim.
Aldığım Kayak Fishman Modeli gerçekten deniz balık avı için uygun bir model biraz modifikasyon yapıp nasipse eylül ayı gibi ilk deneme yapmayı planlıyorum gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.

Balk Kanosu

Herkese Merhaba Ben'de bugün İzmir Kano diyarından Sea kayak alarak aranıza katıldım.Model seçmemde ve balık avı için uygun modeli bana tavsiye eden Bilgin Vatansever abime teşekkür ederim.
Aldığım Kayak Fishman Modeli gerçekten deniz balık avı için uygun bir model biraz modifikasyon yapıp nasipse eylül ayı gibi ilk deneme yapmayı planlıyorum gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 514464
hayırlı olsun avların daim olsun

Güzel ürünler, tur kayağı çeşidiniz yalnızca şişme kano olarak var çok da güzel ama klasik 5 mt ve üstü uzun tur kanolardan yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR