Def'imin Ilk Hali Ve Son Hali ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hmtatl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,611

Hmtatl

CARPE DİEM....MEMENTO MORİ....
Yer
ANTALYA
20151017 125852
20160420 181240

Nasıl olmuş arkadaşlar...

Etiketler

Avukat bey yillardir karavan tutkum var uye olmadan yillar onceden beri bu forumda ve dunyadaki karavan imalatlarini takip ettim maalesef tas devrinde yasiyoruz hala ya malzemeyi almanyadan alip burada montaj yapican yada hic yapma daha iyi

Not resimdeki arac benim degil cok begendim aynen senin gibi nerede yaptirabilirim diye dusunuyorum.zor gorunuyor.

jeepxj35

Forumda ornekleri var insanlar karavan firmasina biraktiklari araclari geriye alamiyorlar turlu tezgah var yaptiklari iste maalesef...

jeepxj35

Avukat bey yillardir karavan tutkum var uye olmadan yillar onceden beri bu forumda ve dunyadaki karavan imalatlarini takip ettim maalesef tas devrinde yasiyoruz hala ya malzemeyi almanyadan alip burada montaj yapican yada hic yapma daha iyi

Not resimdeki arac benim degil cok begendim aynen senin gibi nerede yaptirabilirim diye dusunuyorum.zor gorunuyor.

jeepxj35
Resimdeki aracin eteklerine puturlu ya da kalin epoksi tarzi kalin boya atmislar tamponda bi numara yok ustte kirmizi kaplama gibi jant cemberlerini antalyada yaptirtip size gondertebilirim ama artik jant cemberi hikaye oldu borusuz sibop var

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanirim boya icine plastik parcaciklar konulmus dtx teki bazi programlarda goruyorum super uygulaniyor oncesinde alt kisimlarda bulunan curuk cariklari temizletmem lazim sirayla kaporta boya jant lastik . Tam olarak karar verdigimde fikir ve teknik bilgi yardimlara ihtiyacim olacak.kapini calarim muhakkak yardim teklifine cok tesekkurler

jeepxj35

20160428 160424
20160428 160430
20160428 160432
20160428 160437
Ve strafor döşeniyor arkadaşlar üstünede krem deri ile kapatıcam yatak ve dolap olacak resimler gelecek

Arka kabin fiberglass mı? Yoksa sac mı ? Bende kendi aracımı kapatmayı düşünüyorum. Antalya da yazın üstünü açmak delilik olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR