Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda II

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kenanyama Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 331
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,987
Akşam oldu,
Geceyi HighWay AVM nin önünde geçirdik.

12.Gün

DSC09106

DSC09107

DSC09109

DSC09112

DSC09119

Etiketler

Silivri'ye ulaşarak bu gezimizide sağlıcakla tamamlamış olduk.
Yazdıklarım bu illeri gezecek olan arkadaşlara rehber olur inşallah.
Türkiye'yi gezdikçe açık hava müzesi gibi olduğunu görmek bizi şaşırtıyor.
Şimdi sırada Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda III. (Bakalım ne zaman, nereye? Ya nasip.)

Hatice - Kenan YAMA

DSC09165

DSC09169

DSC09172

DSC09175

DSC09179

Merhaba Kenan Bey,

Çok güzel bir gezi yapmışsınız, elinize sağlık yolunuz hep açık olsun. Manavgatı ilk kez bu kadar coşkulu gördüm.

Kenan hocam eve çok yaklaştığınız için durmamışınızdır ama bir Poyrazlar a uğrayabilseydiniz keşke.
Çok keyifli olduğu belli olan gezinizi bu kadar detaylı bir şekilde bize anlattığınız için kutlarım.

Kesinlikle rehber niteliğinde bir yazı olmuş. :smiley:
Ülkemiz gerçekten de bir açık hava müzesi gibi.
Güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkür ediyoruz.
Bir sonraki gezinizi bekliyoruz.

kenanyama' Alıntı:
Silivri'ye ulaşarak bu gezimizide sağlıcakla tamamlamış olduk.
Yazdıklarım bu illeri gezecek olan arkadaşlara rehber olur inşallah.
Türkiye'yi gezdikçe açık hava müzesi gibi olduğunu görmek bizi şaşırtıyor.
Şimdi sırada Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda III. (Bakalım ne zaman, nereye? Ya nasip.)

Hatice - Kenan YAMA

Ynt: Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda Iı

Sevgili Arkadaşlar
Forumdaki resimlerin görünmeme sıkıntısı nedeni ile topiğe ilavelerimi sorun giderilene kadar erteleme kararı aldım.
Defender 130 Yollarda II. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86758.0 topiğine kaybolan resimleri ikinci defa yüklememe rağmen resimler yeniden görünmez halde.
Gezenbilir ailesinin takipçisi olarak bu sorun beni ziyadesi ile üzmektedir.
İlgililerin sorunu çözme gayretlerinde samimi olduklarını düşünerek en kısa zamanda sonuca ulaşmalarını umuyor ve kolaylıklar diliyorum.
Saygılarımla.
Kenan YAMA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR