Defender 110 İçin Arka Koltuk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nkurtkaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,227
Ynt: Defender 110 İçin Arka Koltuk

okitay' Alıntı:
merhaba arkadaşlar almanyadan gelen arkadaşımın aracından söktüm kendi series II aracıma takmak için fakat ben takmaya kıyamadım isteyene sata bilirim.iki adet.... her ikiside elektrik ısıtmalı,hava yastıklı şöför tarafı kol dayamalı sıfır sayılır fotolar çok büyük yükleyemedim. yarın yüklerim.....

Aşağıdaki bölümde yeni bir konu açarak resimleri oraya koyarsan daha çok kişiye ulaşabilirsin. Bir de fiyat bilgisi eklersen iyi olur.

Etiketler

tekrardan merhaba bir süredir şehirdışında olduğumdan fotoları yükleyemedim. kusura bakmayın...umarım yardımcı olmuştur....

Tam istediğim şey bu işte. otobüs koltuklarının takılması da ilginç olmuş. Bir de alt kısım nasıl monte edilmiş resimde görünseydi harika olurdu :smiley:

Nejat, madem böyle istiyorsun, otokar ın ürettiği komutan koltukları senin işini görür.

Askeriyede Komatan aracı olarak kullanılan Land larda 2. sırada Tekli koltuklar oluyor.
adı KOMUTAN KOLTUĞU diye geçiyor, Parça getirenlere sorarsan bilirler. Fiyatları da uygundu ama hatırlamıyorum şimdi.

hyavuz2000' Alıntı:
Nejat, madem böyle istiyorsun, otokar ın ürettiği komutan koltukları senin işini görür.

Askeriyede Komatan aracı olarak kullanılan Land larda 2. sırada Tekli koltuklar oluyor.
adı KOMUTAN KOLTUĞU diye geçiyor, Parça getirenlere sorarsan bilirler. Fiyatları da uygundu ama hatırlamıyorum şimdi.

Hakan bana nereden bulacağıma dair bir dükkan ismi versene, arayınca bulunmuyorlar nedense.

nkurtkaya' Alıntı:
Hakan bana nereden bulacağıma dair bir dükkan ismi versene, arayınca bulunmuyorlar nedense.

Oto Özdal da vardı, Ben orda görmüştüm. Ama genelde Askeriyenin ihalesine katılanlarda olması lazım.
Telefonunu bulamazsan bakayım Kartvizitlerin içinde vardı.

Herkese selam,

Yukarıdaki resimler i tam açamasamda koltuğun üst kısmını gördüm.Sizin bahsettiğiniz komutan koltuklarınıda biliyorum.Fakat sıkıntı şu arkadaşlar...;

Orjinal ingiliz koltuğu dışındaki koltuklar halen otokarın taktığı grammer ve komutan koltuklarıda dahil yüksek düşüyor,buna birde kullanıcının boyunun uzunluğu eklenince rahatsız edici oluyor.Diğer herhangi bir aracın daha alçak koltuğunu koymak bir çözüm ancak bu seferde koltuk altı cepleri rantabıl kullanamıyorsun,örneğin benim şu andaki araçta MB Vito koltukları var oldukça rahat ve olabildiğince alçak ama alt gözden herhangi bir şey alabilmek için koltuğu tamamen öne itmek gerekiyor...

Bence en mantıklı çözüm orjinal ingiliz koltuunu bulamadığımızı var sayarak konuşuyorum,koltuklar ın altında bulunan platformun yüksekliğinin düşürülmesi yani göz diye bahsettiğim haznenin yükksekliğinin düşürülmesi... İnşallah bir sonraki projemde buna da yer vereceğim....

herkese selam LR ye devam

biz ön koltukların altındaki yüksekliği düşürdük

Grnt048

Serdar kardeş siz düşürmemişsiniz ....yok etmişsiniz akü nerede şimdi????

gokhanlro' Alıntı:
Herkese selam,

Yukarıdaki resimler i tam açamasamda koltuğun üst kısmını gördüm.Sizin bahsettiğiniz komutan koltuklarınıda biliyorum.Fakat sıkıntı şu arkadaşlar...;

Orjinal ingiliz koltuğu dışındaki koltuklar halen otokarın taktığı grammer ve komutan koltuklarıda dahil yüksek düşüyor,buna birde kullanıcının boyunun uzunluğu eklenince rahatsız edici oluyor.Diğer herhangi bir aracın daha alçak koltuğunu koymak bir çözüm ancak bu seferde koltuk altı cepleri rantabıl kullanamıyorsun,örneğin benim şu andaki araçta MB Vito koltukları var oldukça rahat ve olabildiğince alçak ama alt gözden herhangi bir şey alabilmek için koltuğu tamamen öne itmek gerekiyor...

Bence en mantıklı çözüm orjinal ingiliz koltuunu bulamadığımızı var sayarak konuşuyorum,koltuklar ın altında bulunan platformun yüksekliğinin düşürülmesi yani göz diye bahsettiğim haznenin yükksekliğinin düşürülmesi... İnşallah bir sonraki projemde buna da yer vereceğim....

herkese selam LR ye devam
Katılıyorum. Nitekim komutan koltuğunu takmıştım ben, alttan minderini traşlatmama rağmen "benim için bile" yüksek kalmıştı ;D Nejat Abinin kafa tavandan çıkar. (Sunroof varsa tabi, yoksa boynu gider ;D)
Gökhan Abinin çözüm neredeyse tek çözümdür. Ama en güzeli orjinal İngiliz XS Style koltuklar.
Bu arada benim arabanın ön ve arka koltukları çok rahat, fabrikasyon hatası var galiba ;D ;D ;D ;D ;D

Seni çekik gözlü torbacı seni..... şimdiki koltukların rahat haaaaa....makaslar nasıl nereye giriyoooo demiştin telsizde haaaa..

İşte bizim araçların kusuruda koltuğunun rahatsız olup sürücüyü herzaman teikte ve uyanık tutması heheheheeeeeee :smiley: :D :D

:D :D helezon ve makas farkından bahs etmezsin inşallah hhhhhheeeeee....

Bu arada cihazı ve kullanma klavuzunu dün Serdar a verdim inceleyip bu gün dönecek geriye seni haberdar ederim....

selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri