Defender 110 İçin Arka Koltuk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nkurtkaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,273

Etiketler
Ynt: Defender 110 İçin Arka Koltuk

nejat abi halen 2 adet tekli koltuk arıyormusun ben de var 2 adet benimkileri söktüm yerine 2 adet hostes koltuğu taktırdım ondan boşta

foremost' Alıntı:
nejat abi halen 2 adet tekli koltuk arıyormusun ben de var 2 adet benimkileri söktüm yerine 2 adet hostes koltuğu taktırdım ondan boşta

Ön koltukları mı söktürdün?

yok abi önler duruyor benim aracın orjınalı arkalar 2 koltuk benim araç jemir aracı idi onun için orta boş aletler varmış zamanında koltuklar standart 2 koltuk küçük ve rahatsız oldukları için soktum ve daha geniş katlanır hostes koltukları özel yaptırdım bursada bir firmaya tanesi 150 tl den 2 adet şu an onlar var aracımda

IMG 2990

foremost' Alıntı:
yok abi önler duruyor benim aracın orjınalı arkalar 2 koltuk benim araç jemir aracı idi onun için orta boş aletler varmış zamanında koltuklar standart 2 koltuk küçük ve rahatsız oldukları için soktum ve daha geniş katlanır hostes koltukları özel yaptırdım bursada bir firmaya tanesi 150 tl den 2 adet şu an onlar var aracımda

Güzel olmuş. Benim de istediğim bu. Maslak sanayide Cengiz defender öm koltuklarının üstünü biraz yükselterek ve altına ayak yaparak arkaya takıyor, o da çok iyi oluyor.

nkurtkaya' Alıntı:
Yok ben gelemem sökmeye takmaya :D 3 vida bile olsa uğraşmak istemiyorum. Güzel ve tam istediğim gibi bir uygulama görmüştüm, resimlerini de çekmiştim, bulursam eklerim buraya.

REsimleri nihayet buldum :smiley:

[attachment=3]

PIC 0271

PIC 0275

PIC 0276

PIC 0279

Merhaba. Defender arka 3 lü koltugu degistirip 2+1 li katlanir koltuk takmak istiyorum. Ve bagaja 2 adet tekli tam katlaninca camurluk uzerine getirilip bagaj kismi acik olacak sekilde koltuk ariyorum. Sizce en uygun koltuklar hangileridir.tesekkurler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri