DEDAK İzmir - Antrenman Duyuruları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan XtrmPrgrmmr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,202

XtrmPrgrmmr

Yürür de yürürüm...
Yer
İzmir
Web
xtrmprgrmmr.blogspot.com
DEDAK İzmir Oryantiring Antrenmanları temel sözlü eğitimler ile başlıyor.

10 Kasım 2008 Pazartesi 18:00 - 20:00
13 Kasım 2008 Perşembe 18:00 - 20:00

arasında yapılacak 2 Eğitim ile DEDAK sezonu açıyor.
Eğitimler DEDAK takımı Oryantiring takımı Antrenörü Sami TEPE tarafından DEDAK kulüp binasında verilecektir.

Resmi adres: 847 Sokak No:17 D:301-302 Eyüce İşhanı Konak-İZMİR
Tarif: Kemeraltı Barçın'ın yanından (TİBAŞ İşhanı içinden) 2 arka sokağa (Gözlükçüler arasından) geçilecek. (Yol bittiğinde) Solda kalan İşhanı...

Eğitimler bu sporu öğrenmek isteyen herkese açıktır. Eğitimler sonrasında yapılacak antrenmanlarda sadece sporu uygulayabilir, belki de DEDAK takımı sporcusu olabilirsiniz.

Sorularınızı bekliyoruz.

Etiketler

Ynt: DEDAK İzmir - Antrenman Duyuruları

bu arada tebrik ederim yarışların sonucu için

Yaş sınırı olur mu hiç. Siz her zaman her kategoride serbestsiniz :smiley:

BU arada soran olursa ekleyeyim, antrenmanlar için yaş sınırı yok ancak bu sene de ancak Büyük Erkek / Büyük Bayan / Veteran Erkek / Veteran Bayan takımlarını ancka kurabiliriz sanırım...

ulaş bey merhaba.burada buldum:smiley:. hayırlı bayramlar dilerim...şimdi haritalara baktım biraz.renkelri ezberleyip kavramak lazım sanırım değil mi?

beni atlantiss olarak tanıdınızmı bilmem.dedak oryatringden 5 gözle haber bekleyen kişi:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri