DAİHATSU FEROZA VEYA TERİOS ARAÇLARI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan daihatsuservis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,756

daihatsuservis

Yeni Üye
MERHABA ARAKADAŞLAR BEN BU SİTEDE YENİYİM DAİHATSU FEROZA VEYA TERİOS ARAÇLARIN ZIN SORUNU MU VAR ? İŞTE USTANIZ BURADAYIM HER KONUDA SİZLER YARDIM CI OLMAYA HAZIRIM BURADAKİ BAŞLIĞI MSN EKLE YAZ TANIŞALIM . 1992 YILIN DAN GÜNÜMÜZE HİZMET VERMEKTEYİM SAYGILAR .......

Etiketler
Ynt: DAİHATSU FEROZA VEYA TERİOS ARAÇLARI

Merhaba
Eger kendinizi tam tanıtırsanız..nerede servis hizmeti vermektesiniz v.s daha iyi olur kanısındayım...;

daihatsuservis' Alıntı:
MERHABA ARAKADAŞLAR BEN BU SİTEDE YENİYİM DAİHATSU FEROZA VEYA TERİOS ARAÇLARIN ZIN SORUNU MU VAR ? İŞTE USTANIZ BURADAYIM HER KONUDA SİZLER YARDIM CI OLMAYA HAZIRIM BURADAKİ BAŞLIĞI MSN EKLE YAZ TANIŞALIM . 1992 YILIN DAN GÜNÜMÜZE HİZMET VERMEKTEYİM SAYGILAR .......
Başka bir topicde parça problemi var,bulunmuyor diye yazmıştınız!! burada'da başka yazıyorsunuz !!
Nedir amacınız??

Merhaba Aradığınız hard top'u bulmak imkansız gibi serviste ise ateş pahası , en mantıklısı Bulgaristandan siparişle getirmek
hayırlısı

nette büyük harfle yazışmak bağırarak konuşmak anlamına gelir buda uygun bir tavır değildir.

mdr' Alıntı:
Merhaba
Eger kendinizi tam tanıtırsanız..nerede servis hizmeti vermektesiniz v.s daha iyi olur kanısındayım...;
İsmail Bey, eski bir Daihatsu kullacısı olarak daha iyi takip ettiğinizi zannediyorum konuyu; Daihatsu'nun geleceğini ve yedek parça durumunu nasıl değerlendirirsiniz?

Ali bey günaydın,

Daihatsunun Türkiye Dagıtıcısı şu sıralar bir degişim geçirme gibi bir durumda.Tam anlamıyla tamam-devam durumu belirsiz yani.

Ama Japon araçlarının parçaları bütün servislerde yeni modelden eskiye dogru tabii ki gittikçe azalan bir şekilde zamana baglı olarak tedarik ediliyor.

Bazı arkadaşların başına geliyor.20-30 gün bekleme ile bütün parçalar tedarik ediliyor.Sabırsızlara göre degil ama... ;D ;D

Ben 2013 itibariyle piyasadan çekilecek diye okumuştum, siz ise belirsiz demişsiniz.
İnşallah kararlarını yeniden gözden geçirirler! :smiley:

Bu araçları sevenler 20-30 günlük bir beklemeyi göze almış olmalılar :D
Böylesi bir durum kaç kişinin başına;kaç kez gelebilirki? bence normal bir durum;mesela ben.
Aracımda motor ve yürür bakımı yaptırdım herhangi bir parça problemi yaşamadım çok şükür :smiley:

Cevdet bey; 1990 lı yılların başında, Daihatsu'nun jeep modelleri yokken, Applause modellerini ilk alan ve yıllarca kullananlardan biriyim.Bu aracın kalitesine sonuna kadar da kefilim. Gönül ister ki, çekilmektense yeni modellerini getirsinler.İnşallah temennimiz gerçek olur..

amanos80' Alıntı:
Ben 2013 itibariyle piyasadan çekilecek diye okumuştum, siz ise belirsiz demişsiniz.
İnşallah kararlarını yeniden gözden geçirirler! :smiley:
Merhaba Ali, Geçenlerde arabayı servise götürmüştüm.Servis aynı zamanda satışları da yapıyor.Servisin sahibi ile yaptığımız konuşma özet olarak; Markanın Avrupa ve Türkiye'den çekileceğini,kimsenin yeni model araç almayacağını söyledim.Halen 1928 yılında Türkiye de satılmış araçların bakımlarını yaptıklarını makul bir süre beklemek kaydıyla parça sıkıntısı çekilmediğini,periyodik bakımlarda ve normal sarf malzemelerinde bir problem olmayacağını,ancak az ihtiyaç duyulan parçalardan bir kaza kırım sonucunda ihtiyaç duyulduğunda Toyota için ne ise bunun içinde aynı olacağını ifade ettiler.Yeni modellerin satışında ise, düşüş değil artış olduğunu,daihatsu sahiplerinin araçlarından memnun olduğu için satmadığını bu nedenle ikinci el fiyatlarının düşmediğini,2009 yılında ikinci el aldığım araca taktırdığım tüp masrafları da dahil malettiğim fiyata bir hafta on gün içerisinde satabileceğini söyledi.Bilgilerinize.

aslankurt72' Alıntı:
Merhaba Ali, Geçenlerde arabayı servise götürmüştüm.Servis aynı zamanda satışları da yapıyor.Servisin sahibi ile yaptığımız konuşma özet olarak; Markanın Avrupa ve Türkiye'den çekileceğini,kimsenin yeni model araç almayacağını söyledim.Halen 1928 yılında Türkiye de satılmış araçların bakımlarını yaptıklarını makul bir süre beklemek kaydıyla parça sıkıntısı çekilmediğini,periyodik bakımlarda ve normal sarf malzemelerinde bir problem olmayacağını,ancak az ihtiyaç duyulan parçalardan bir kaza kırım sonucunda ihtiyaç duyulduğunda Toyota için ne ise bunun içinde aynı olacağını ifade ettiler.Yeni modellerin satışında ise, düşüş değil artış olduğunu,daihatsu sahiplerinin araçlarından memnun olduğu için satmadığını bu nedenle ikinci el fiyatlarının düşmediğini,2009 yılında ikinci el aldığım araca taktırdığım tüp masrafları da dahil malettiğim fiyata bir hafta on gün içerisinde satabileceğini söyledi.Bilgilerinize.
Komutanım, her halde 1928 de bir yanlışlık olmuştur ;D
Bu gün de benim hasarlı ve tamirli olduğunu bilerek aldığım araca müşteri çıktı! Şüphesiz, bilerek aldım ve bilerek te satacağım! Bilinçli müşteri her zaman kazanır!

amanos80' Alıntı:
Komutanım, her halde 1928 de bir yanlışlık olmuştur ;D
Bu gün de benim hasarlı ve tamirli olduğunu bilerek aldığım araca müşteri çıktı! Şüphesiz, bilerek aldım ve bilerek te satacağım! Bilinçli müşteri her zaman kazanır!
Hayır yanlışlık yok(bin dokuz yüz yirmi sekiz) o tarihte kamuya alınmış sonra el değiştirmiş araçlar varmış.Bana da siz bu araca bu şekilde bakımını yaptırarak bindiğiniz sürece ömür boyu yedek parçaya ihtiyacınız olmaz.arıza olursa ya benzini bitmiştir ya aküsü dedi. ;D ;D ;D ;D

Doğrudur... Aracı alalı 3 yıl oldu yaklaşık, bir kere yağını değiştirdim... Benzin koyup gidiyorum sadece... ;D ;D ;D

Ynt: Daihatsu Feroza Veya Terios Araçları

arakadaslar rocky 1985 model fren merkezı arıyorum yardımcı olacak varmı ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR