Daihatsu Feroza Fotoları....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan feroza34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 198,274

Etiketler

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları....

sonrası güzel de bu sefer saplandım diye bayağı korktum

bişey sorucam, yavaşlarken ve hızlanırken su akma sesi geliyor alttan,araba hiç stop etmediği için egsozu eledim de nerde bu su, aşağı da akmıyor :smiley:

şasenin içinde derdim ama içine su girer mi bilmiyorum, atmasyon oldu biraz

acaNn' Alıntı:
sonrası güzel de bu sefer saplandım diye bayağı korktum

bişey sorucam, yavaşlarken ve hızlanırken su akma sesi geliyor alttan,araba hiç stop etmediği için egsozu eledim de nerde bu su, aşağı da akmıyor :smiley:

şasenin içinde derdim ama içine su girer mi bilmiyorum, atmasyon oldu biraz
zannedersem maşbiel içinden geliyordur.

92 model feroza'mdan görseller sunuyorum. ;) ilk fotoğrafı Denizli'nin Çal ilçesi sınırlarında yer alan Apollon Lermonos Tapınağı'nda çektim. İkinci fotoğrafı ise Denizli Merkez Başkarcı mahallesinde yer alan İsrafil Deresi'nde çektim. İyi seyirler...

Develler apollo 161kck

IMG 6280

Merhaba Feroza sahipleri. Seviyeli bir aşk benimkisi. Ben ona benzin veriyorum o bana çamur :smiley:

Birkaç fotoğraf da benden...

Feroza1

Feroza2

Feroza3

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR