Daihatsu Feroza Fotoları....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan feroza34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 198,626

Etiketler

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları....

amanos80' Alıntı:
Arkadaşlar; 2005 SX'im var.Arazisi olmadığından Feroza düşünüyorum. Ne dersiniz? ::smiley:
Feroza konusunda çeşitli rivayetler var..
Mesela:
parça sıkıntısı,parçada yüksek fiyat.
Ama ben bunları takmadım kafama,aldım birtane küçük ama olsun..seviyorum ben..

amanos80' Alıntı:
Arkadaşlar; 2005 SX'im var.Arazisi olmadığından Feroza düşünüyorum. Ne dersiniz? ::smiley:
motoru yağ yakmayan ve porya kilitleri çalışır bir tane bulursanız, hele enjeksiyonlu modelse alın, tadından yenmez

parça servis dışında biraz uğraştırıyor ama bulunmuyor değil kesinlikle, arabayı komple restore ettim sayılır,hep bir şekilde parça buldum :smiley:

şu an bulamadıklarım;

1)fren diskleri
2)makaslar

acaNn' Alıntı:
motoru yağ yakmayan ve porya kilitleri çalışır bir tane bulursanız, hele enjeksiyonlu modelse alın, tadından yenmez

parça servis dışında biraz uğraştırıyor ama bulunmuyor değil kesinlikle, arabayı komple restore ettim sayılır,hep bir şekilde parça buldum :smiley:

şu an bulamadıklarım;

1)fren diskleri
2)makaslar
Fren diksleri,onlara yakın yokmu?tornada halledilebilir belki..

bilmem onlara yakın vardır muhakkak ama makas olayından sonra torna vs. uydurma iş yapmam, fren sonuçta :smiley:

sadece feroza diski diye sordurttuk ama istanbul genelinde yedek parçacılarda yok

eniştem yedek parçacı biliyosun, kendinde hadi yoktu ama getirtmek için tüm japonculara sordu bulamadı, karaborsa olmuş :D

servise zaten gitmem canım, hele bir rulmana indirimli fiyattan 110 lira verdikten sonra , ancak şimdi olduğu gibi kasko götürürse servise girer ;D, ömrü hayatında bir servis görsün :smiley:

zeminin nasıl olduğunu bimeden suya girmenin cezası

Fotoraf0847

Fotoraf0852

estağfurullah, doğrudur a/t lastik çamurda yetersiz kalıyor. Ama ayda 1000 km den fazla yaptığım için a/t lastik en mantıklısı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR