Dai Shava S2 Mi Eberspaecher D2l Modeli Mi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuğ41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,231

altuğ41

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese selamlar Şubat ayında teslim alcağım Erba 3.75 çekme karavanım için dizel ısıtıcı taktırmak istiyorum şimdiden araştırmara başladım ilk önceliğin fiyat performans olarak dai shava kullanan var mı eksi ve artı yönleri arada ikinci tercihim tabiki kalite olarak eberspaecher d2l modeli onda sanırım zaman ayarlaması yok arada 1.500-2.000 tl fark var bu farka değer mi ? şimdiden teşekkürler sağlıklı günler dilerim.

Etiketler

Arkadaşlar herkese selamlar Şubat ayında teslim alcağım Erba 3.75 çekme karavanım için dizel ısıtıcı taktırmak istiyorum şimdiden araştırmara başladım ilk önceliğin fiyat performans olarak dai shava kullanan var mı eksi ve artı yönleri arada ikinci tercihim tabiki kalite olarak eberspaecher d2l modeli onda sanırım zaman ayarlaması yok arada 1.500-2.000 tl fark var bu farka değer mi ? şimdiden teşekkürler sağlıklı günler dilerim.
DAİ SHAVA D2 kullanıyorum , nisan-2021 de 2 sene olacak , şu ana kadar bir problem yaşamadım

Son zamanlarda yüksek rakımlara çıkıp tecrübe eden var mı? NŞA normal şartlar altında güzel ama yüksek rakımlı yerlerde nasıl? Ben de bakıyorum hazır başlık açılmışken.

EBERSPACHER AIRTRONIC AS2 D2L ISITICI SET
  • Entegre yükseklik sensörü: 3.000 metreye kadar otomatik yükseklik ayarı; Optimize edilmiş yanma

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR