Dacıa Duster sarı sis farı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eastblood Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,765

Etiketler
Ynt: Dacıa Duster Sarı Sis Farı

bir önceki sayfada ozturk1976 isimli üye yazmış.. az daha tamponu sökecektim sinirden ;D

Ben hala sokemedim zenon a gecicem ama gecemiyorum o davlumbazlar vakumlu mu degil mi sokunce geri oturcak mi kasma yapar mi aklimda deli sorular yani :Dd

arka park sensorunu kendim takmistim.. deliklerin arkasinda takoz falan varmi diye aklima takildi ve arka tamponu indirdim assagi.. zor olmadi guzel de oturtup taktim yerine ama on tamponu da sokmek istemiyorum.. far degisimi icin tamponun sokulmesi cok sacma geldi// baska alternatifler ariyorum ama bulamadim ;D

Yeri gelmişken söyliyeyim;
Duster lar çok elektronik değil ama yinede bir kenarda dursun,bir arkadaş ford C Max aracında farlarda sislerde yer aydınlatmalarında oynamalar yaptı oynama derken led ampül yüksek wat lı ampül gibi aracın tüm elektrik sistemi çöktü beyine kadar her yeri yakmış o yüzden araclarda elektriksel anlamda değişiklik yapmamanızda fayda var

o durumdan korktugum icin 100 watt lik aldigim ampulleri bagaja attim ve 55 wattlik ampul aldim.. 60 tl vermistim bosa gitti ama icim rahat en azindan..

Hariçten sis farı olabilir çünkü onun elektriğini direk aküden alma şansı var ama mevcut tesisat üzerindeki ampüllere göre döşemmiş tesisat oralarla oynamayın

oralarla isimiz yok.. sadece ayni gucte ampul degisimi yapicam.. tabi ulasabilirsem sis farina ;D son ihtimal servise goturmek..

Farda ki uzun ve kısa ampullerin değişimi için de sis farında olduğu gibi davlumbaz ya da tamponu indirmek gerekiyor mu?

pierrecardin' Alıntı:
Farda ki uzun ve kısa ampullerin değişimi için de sis farında olduğu gibi davlumbaz ya da tamponu indirmek gerekiyor mu?
Hayir herhangi bir yerin sokulmesine gerek yok.. Uzun farlarin degisim yeri, kisa farlarin lastik tapasinin yanindaki far ayar cihazinin altinda kaliyo.. Yani pek gozukmuyo.. Elinizi sokup yapmalisiniz..

MeTdE' Alıntı:
Hayir herhangi bir yerin sokulmesine gerek yok.. Uzun farlarin degisim yeri, kisa farlarin lastik tapasinin yanindaki far ayar cihazinin altinda kaliyo.. Yani pek gozukmuyo.. Elinizi sokup yapmalisiniz..
Çok teşekkürler...

Screenshot 2020 12 30 09 45 49 22
Arkadaşlar merhaba Bursa'dan Tamer ben. Dacia Duster 2010 ön tampon sis farı alıcam bu resimdeki çıkıyor karşıma davlumbazı söküp baktım ama herhangi bir bağlantı yeri bulamadım, sis yerini aynı çapta delip bağlamam lazım sanırım doğru yoldamıyım bilmiyorum alırsam bağlanabilir mi yerine bilgisi olan varmı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR