Dacia Duster Orjinal Şnorkel Ve Çelik Tampon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,040

ümiterkan

Zirve
Yer
Rize
Latin Amerika pazarında satılan Renault Duster için şnorkel ve çelik tampon üretmişler, yakında Türkiye ve Avrupa pazarına da gelecektir. Hadi hayırlısı ;)

1

2

Etiketler
Ynt: Dacia Duster Orjinal Şnorkel Ve Çelik Tampon

Ümit ustam şnorkel güzel olmuşta,
çelik tampon beş para etmez.Fazla orjinal yapmışlar.Dikkat ettiyseniz, far ve çamurluk bitim noktaları orjinali gibi sıfır ayarda yapılmış.Bu tampona güvenip kanala veya çukura biraz sert girdinmi, ne far kalır ne çamurluk.kısacası sırf yaptık demek için yapmışlar,sadece arazide çalıları yatırmaya yarar bence.birde benim gördüğüm kadar arazide ilk önce arka tampon kopuyor,orayada bi el atmaları lazım ..saygılarımla...

Oval hatların hakim olduğu araca köşeli tampon yapmışlar yakışmamış bencede

ne tamponu ne de şnorkeli beğendim ikiside iğrenç :mad:

Çelik tampon İstanbul trafiğinde büyük fayda sağlar :D

Her iki uygulamada gayet başarılı olmuş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri