Dacia Duster Elektrik Şeması ÖNEMLİ !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,448

ümiterkan

Zirve
Yer
Rize
Duster sahibi olan ve olacak arkadaşların ileride çok işine yarayabilecek 155 sayfalık Dacia Duster Elektrik Şeması. Olmazsa olmaz dosyalardan biri ;)

İndir:
[attachment=1]

Ekli dosyalar

• Dacia Duster Elektrik Şeması.pdf
    4.9 MB · Görüntüleme: 8,476

Etiketler
Ynt: Dacia Duster Elektrik Şeması ÖNEMLİ !

Şemadan birkaç örnek

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Elektrik

Elektrik2

Elektrik3

Elektrik4

Elektrik5

Ynt: Dacia Duster Elektrik Şeması ÖNEMLİ !

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Elektrik6

Elektrik7

Elektrik8

Elektrik9

Elektrik10

Erkan bey Mrb.
Bu Duster elektrık şemasıyla ilgili bır iki sorum olacak. Mümkünse yardımcı olabilirmisiniz.

Mrb . Erkan bey . Hocam ben bu elektrık şeması olan dosyayı açtım fakat pek çözemedim. Benim aracın Motor sigorta role kutusu parçalandı ve Jaklar kırılıp dağıldı ben çıkma jak buldum fakat hangı renk kablo nereye gidiyor onu bulmam lazım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri