Dacia Duster 4x4 Yükseltme Bf At / Hr Yay 5cm

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaneruslu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,572

kaneruslu

Kamp II
Web
www.kanerotomotiv.net
DACİA DUSTER 4X4 YÜKSELTME BF AT / HR YAY 5CM

v45t7.jpg

v45tw.jpg

v45u8.jpg

v45uv.jpg

Etiketler
Ynt: Dacia Duster 4x4 Yükseltme Bf At / Hr Yay 5cm

Tam olarak uygulanan yükseltme get lemi yoksa kitlemi yoksa ikisi bir aradamı bıraz açıklarmısınız işlem nasıl yapıldı yada yapılabilir aynı aracı olan arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz paylaşımınız için teşekkürler.

kaner bey merhaba çalışmalarınızı beğeniyle takip ediyorum benim merak ettiğim bizim araçlara 225 70 16 3 cm yükseltme ile olurmu birde yay yerine amatisör üstüne uygun yere get koyarak ta yükseltme yapılabilir mi birde yükseltme sonrası bir olumsuzluk oluyor mu ve bir de hr yay yerine daha kolay ulaşılabilecek alternatif yay uygulanabilir mi örneğin hafis ticarı araçların connet ve benzeri cady vs teşekkürler iyi çalışmalar

simurg2' Alıntı:
Tam olarak uygulanan yükseltme get lemi yoksa kitlemi yoksa ikisi bir aradamı bıraz açıklarmısınız işlem nasıl yapıldı yada yapılabilir aynı aracı olan arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz paylaşımınız için teşekkürler.

başlıkta belirttiğim gibi h r yay ile yükseltme yapıldı , 3 cm yay ile 2 cm lastik ile yükseklik kazanıldı

hunter133' Alıntı:
kaner bey merhaba çalışmalarınızı beğeniyle takip ediyorum benim merak ettiğim bizim araçlara 225 70 16 3 cm yükseltme ile olurmu birde yay yerine amatisör üstüne uygun yere get koyarak ta yükseltme yapılabilir mi birde yükseltme sonrası bir olumsuzluk oluyor mu ve bir de hr yay yerine daha kolay ulaşılabilecek alternatif yay uygulanabilir mi örneğin hafis ticarı araçların connet ve benzeri cady vs teşekkürler iyi çalışmalar

225 70 16 yay takarsanız olur , get yerine yay kullanmanız daha profesyonel ve kullanışlı olur , alternatifler aramanıza gerek yok çünkü hazırda yayları nezaman isterseniz mevcut , farklı marka araçların yayları duster a olmaz

Hocam hayırlı olsun çok güzel olmuş.
Tam olarak kullanılan malzemeleri ve maliyetlerini (lastik dahil) paylaşırsanız çok memnun olurum. Birde lastik ebadı 215 70 16 mı?

Eline sağlık Kaner Usta
daha ne olsun bu kadar yeter 8)
Cross kullanım kamp gezi için ideal bir çalışma
hayırlı olsun :D
ilk fırsatta doğru çamura ;D

DSC03958

Vay vay vay çamura bak sen :D :D
Millet kaliper kapağına kırmızı takar,sen direk balçık sıvamışsın selçuk ;D ;D

pierrecardin' Alıntı:
Hocam hayırlı olsun çok güzel olmuş.
Tam olarak kullanılan malzemeleri ve maliyetlerini (lastik dahil) paylaşırsanız çok memnun olurum. Birde lastik ebadı 215 70 16 mı?

lastik ölçüleri 215 70 16 bf at modeli , lastik fiyatları 4 adet ortalama 1500 tl

yükseltmek için yaylar 550 tl

Tebrikler Kaner Usta 8)
Kolay gelsin
Çalışmalarınız merakla takip ediyoruz..

lastik ölçüleri 215 70 16 bf at modeli , lastik fiyatları 4 adet ortalama 1500 tl

yükseltmek için yaylar 550 tl
merhaba ben de kendi aracıma 3cm yay taktırdım yüksekli güzel fakat küçük kasısten deçtiğinde küt sesi yapıyor ayrıca kalkışta titreme sorunu yaşadım hızlandıkça geçiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR