Dacia Bayii Oflazlar Sivas...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Vetihsan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,891
kyenipazar' Alıntı:
sayın serkanefe , kedi ile karga hikayesini kısaca bir yazar mısınız ?

;D ;D oldu numaramı mesaj attım ;D çocukken telefondan Türk telekom'un bana bir masal anlat bilmem kaç no'lu telefonunu arar masal dinlerdik, bunu hatırlattı bana :smiley:

Etiketler
Duster kaportası ne olucak yeni çıkan araçların tümü bu şekilde bakınız kia'lara hyundailere, nissan QQ 'lere Juke'lere.. Kaporta işini önemseyen bi kaç firma var ama eminim ki onlarda yakında bu tarz kaportası ince araçlara yönelicektir, söylemeye gerek yok maliyet vs vs ki kaldı ki bu araçları alan insanların bütçesi belli gidecekleri yerlerde belli. Berlingo mudur nedir hiç binmedim ama sizin yerinizde olsam yine duster alırdım. Belkide daha sağlamdır güzeldir iyidir orası size kalmış ama Duster 'da güzel araç ve ticari olarakta geçmiyor. Benim ne önyargılı arkadaşlarım vardı bu aracı aldığıma pişman eden ama bak bitanesi benimle bnm aracımla gide geze duster aldı, diğerkiside düşünüyor. Neyse zevk meselesi, kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Aynı kanaatteyim. Araca biçilen değer birincisinde yüksek, ikincisinde düşük oldu diye adamlar sahtekar olmazlarİhsan bey .En az benim kadar sizde bilirsinizki bu topic'i okusa şirket sahibi yada avukatı konuy açan sizi i mahkemelerde süründürür ve kazanır.Serbest piyasa ekonomisinde işine gelen fiyatı teklif etmiş adamlar,tutarsız olmuş ama size senet imzalamadılar ya.İstediğiniz fiyata takasa veremeyen bir tek dünya üzerinde siz değilsiniz, aracınızı takasa almadılar diye oflaz'da sahtekar olmaz.Yerinizde olsam bu topic'i moderatörlerden rica eder kaldırmalarını rica ederdim. :D

+1

kötü bir örnek olacak ama ben Volvo da çalışıyorken bir müşterimizin aracında 3. viteste cartlama soru vardı. servise aracını bıraktı ertesi gün komple şanzuman değişmiş olarak teslim ettik kendisine. ama telim almaya gelirken aracını dunyanın en kötü aracı Vlv dur. En sahtekar bayii Adana Oto.. tur yazılı sticker lar hazırlamış onları aracın her tarafına yapıştırdı. tabi ben de fotografladım. daha sonra Vlv ya gönderdim fotografları. Hayatı boyunca ödeyemeyeceği tazminat cezası alacaktı ki geçirdiği trafik kazasında vefat ettiğini öğrendik. Şayet yaşıyor olsaydı 100 yıl çalışsa ödeyemezdi gelecek cezayı

Yargısız infaz yaparsan cezasını çekersin. Forumda bu konu benzeri servis, usta,lastikçi vs. işler için hakarete varan konular açılıyor, bilende yazıyor bilmeyende.Konu açanlar her zaman haksız demiyorum ama yargının yerine kendileri yargılıyorlar. T.C. mahkemelerinden üstün değil kimse.Hak aranacaksa orada aranacak, karşı tazminat davası açsa bu servisler vs. hakkını aramak için dahi mahkemeye başvurmak zorunda kişi.Tabi eşkiya değilse.

neyse sorunun büyümesine gerek yok zaten konuyu açan kişide benim düştüğüm duruma düşmeyin diyo demekki sivas ta eski aracını verip yeni araç almak için en son o bayiye gitmek gerek öncekilerden aldığınız fiyata oranlayüksek fiyat verirlerse hemen işlemi gerçekleştirmek gerek zaten konunun amacıda bu olsa gerek gerek gerek ..... ;D ;D ;D ;D ;D

çok can yakmayan bir konu olmuş... ;) ;)

Merak ettiğim bir şey var, Oflazlar bayisine geri döndüğünüzde size 21 bin yerine 26 bin deseydi bu sefer dürüst işini ii yapan bir bayi mi olacaktı ve burada size yapılanı anlatacak mıydınız?

Menfaatimize ters gelen olaylar için kötü şeyler düşünebiliriz ancak bu düşünceleri başkalarıyla paylaşırken daha dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum..

huseyinyilmaz' Alıntı:
kötü bir örnek olacak ama ben Volvo da çalışıyorken bir müşterimizin aracında 3. viteste cartlama soru vardı. servise aracını bıraktı ertesi gün komple şanzuman değişmiş olarak teslim ettik kendisine. ama telim almaya gelirken aracını dunyanın en kötü aracı Vlv dur. En sahtekar bayii Adana Oto.. tur yazılı sticker lar hazırlamış onları aracın her tarafına yapıştırdı. tabi ben de fotografladım. daha sonra Vlv ya gönderdim fotografları. Hayatı boyunca ödeyemeyeceği tazminat cezası alacaktı ki geçirdiği trafik kazasında vefat ettiğini öğrendik. Şayet yaşıyor olsaydı 100 yıl çalışsa ödeyemezdi gelecek cezayı

fotoğrafları görmemizin sakıncası var mı?
selamlar, fatih.

bu konuyu yeni gördüm, anlatılandan anladığım kadarı ile ortada bir sahtekarlık yok, bu bir ticaret ve teklif verilir işine gelen alır işine gelen satar ama ortada sahtekarlık yok. en fazla kötü esnaflar insanları küstürüyorlar vs denebilir. ayrıca her olayın farklı taraflardan görünüşü farklıdır , diğer tarafıda dinlemeden yargılamamak lazım.

Dacia ya laf atmak moda oldu bu site de.
Artık insanların samimiyetine inanamaz oldum. Aracı alamadan nasıl anlıyorsunuz aracın kötü olduğunu???
Kurgu da bir problem war sanki.

Varya sitede herkes birbirine taş atıyor. Aracınız dacia ise neden sizin gözünüzde bütün dacia lar ve dacia satanlar melekki onu anlamıyorum. Elinizden gelse beni bir kaşık suda boğacaksınz! Tebrik ederim sizi.

Çok zorladınız dacia dan bi personel beni mahkemeye vermiş. Benim elimde armut topluyor değil. Ben de elbet bişiler yaparım yargı yolu ile. Ama işte gereksiz yere yargıyı meşgul etmek te istemiyorum. Koskoca T.C. ye ne gerek iki kişi arasındaki muhabbet? Ama gerekenide yaparız.

Hepinize güzel günler dilerim. Beni seven yada sevmeyen arkadaşlarıma....

Vetihsan' Alıntı:
Varya sitede herkes birbirine taş atıyor. Aracınız dacia ise neden sizin gözünüzde bütün dacia lar ve dacia satanlar melekki onu anlamıyorum. Elinizden gelse beni bir kaşık suda boğacaksınz! Tebrik ederim sizi.

Çok zorladınız dacia dan bi personel beni mahkemeye vermiş. Benim elimde armut topluyor değil. Ben de elbet bişiler yaparım yargı yolu ile. Ama işte gereksiz yere yargıyı meşgul etmek te istemiyorum. Koskoca T.C. ye ne gerek iki kişi arasındaki muhabbet? Ama gerekenide yaparız.

İhsan bey,
konuda bahsettiğiniz seven , sevmeyen kişi olarak gösterdiğiniz kişilerden biri olarak kendimi gördüm.Sizi tanımıyorum,ki sevelim yada sevmeyelim. Hak olanı söyledim sadece.Er kişi ettiğini çeker.

google'a oflazlar yazın bakın neler çıkacak.

size şans dilerim

Vetihsan' Alıntı:

Bir forumda bişey paylaştığınızda buna hertürlü cevabın gelebilecğeini baştan kabullenerek paylaşırsınız. Aksi halde adı forum olmazdı. Bu tip durumlarda çıkacak karşılıklı muhabbetlerin sonucunada olanlara katlanmak tarafların sorunu ve sorumluluğudur. Siz olayın başındada suçlu arayıp birilerini suçladınız, şimdide burda foruma yazanları suçluyorsunuz. Suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz eğer bir suçlu bulunucaksa.

Saygılar

Tempus' Alıntı:
Bir forumda bişey paylaştığınızda buna hertürlü cevabın gelebilecğeini baştan kabullenerek paylaşırsınız. Aksi halde adı forum olmazdı. Bu tip durumlarda çıkacak karşılıklı muhabbetlerin sonucunada olanlara katlanmak tarafların sorunu ve sorumluluğudur. Siz olayın başındada suçlu arayıp birilerini suçladınız, şimdide burda foruma yazanları suçluyorsunuz. Suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz eğer bir suçlu bulunucaksa.

Saygılar
Sanılıyor ki, burada yazılanlar burada kalır.Google tüm kelimeleri teker teker tüm nette arıyor ve çıkartıyor arayan kişinin önüne. Sizin yüzünüzden mahkemeye vermişler diyor birde.....
Burada kimse birşey demedi veti bey size, ne yaptıysanız siz kendinize yaptınız.

Arkadaşlar bilirsiniz değilmi?
Güzel bir halk türkümüzün mısralarından dır.
"CEHENNEM DEDİĞİN TEK DAL ODUN YOK, HERKES ATEŞİNİ KENDİ GETİRİR"
Nasıl güzel söz değilmi?
Bu arada hakkını arayan herkesi takdir ederim, gücüm yettiğince yanında destek olurum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri