Dacia Bayii Oflazlar Sivas...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Vetihsan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,896

Vetihsan

Kamp I
Yer
Sivas
Web
www.kilickaya.net
MErhaba, 2 haftadır sitedeki arkadaşlarımla duster hakkında bilgi alışverişinde bulundum. Sonuç itibarı ile de duster almaya karar verdim ve Sivas Dacia Bayii Oflazlar Otoya gittim. Satış müdürü Belgin hanım araç hakkında bilgiler verdikten sonra, 2. el Freelander'ımı alıp alamyacakları konusunu sordum. Expertiz yaptırıp fiyat çıkaracaklarını söylediler. Ok dedim. Expertiz sonucunda Aracımı 24-25 civarına alacaklarını söylediler. Ben tabiki fiyatı az bularak kayseride aldığım galeriye gittim. Galeride tipik bir kayserililik eforu sarfederek arabayı almayacağını söyledi.

Bunun üzerine Kayseri Dacia'ya gidip tekrar expertiz yaptırdım. O akıllılarda 17 binlira fiyat çıkardılar 30 binliralık arabama. ( Bu adamlar hayatlarında Freelander Görmemiş )

Gülerek Sivasın yolunu tuttum tekrar Oflazlara gittim. Belgin hanımla tekrar konuştuk kapatmalarına 10 dk vardı. Ama Belgin hanım çok yardımcı oldu. Son bir kez 2. el müdürü Fatma mıdır, Fadimemidir nedir ona fiyat sormaları gerektiğini söyledi.

Oflazlar Sivas'ın 2. El müdürü fadime mi fatma mıdır nedir uyuz müdürleri araca 21 binliradan bir kuruş fazla vermeyeceklerini söyledi. Ne 2. el müdürü nede ortada gezen gözlüklü bey ilk başta verdikleri fiyatı vermediler. Bunun üzerine satış müdürü 24 bin rakamını hatırlıyorum ben ama 2. el müdürü böyle dedi ise üstüne laf söyleyemem diyerek 21 bin rakamı alış fiyatımızdır dedi.

Burada ki sivaslı arkadaşlarımı uyarmak istiyorum, bunu bana yapan oflazlardan herşeyi bekleyebilirsiniz. Bunun üzerine sinirimden öldüm vegece uyuyamadım. Hem oflazlara hemde galericiye saymadığım kalmadı ve ertesi gün aracımı 27 bine Citroen Bayii Şenel otoya verdim ve 43 bine Berlingo'nun FULL + Full unu ki Duster bunun yanında 131 gibi kalır. Aldım çıktım. Yakında siteye fotoğraflarını ekleyeceğim arkadaşar.

OFLAZLAR SİVAS'a gitmeden önce bunu bir kez okuyun ve öyle gidin. Renault araba olmadığı gibi Dacia kesinlikle araba değil bilesiniz. .....

Saygılarımla Veteriner Hekim İhsan KILIÇKAYA

Etiketler

duster almaya gitmiş alamamış yada almamış burası hiç önemli değil, cümlenin sonunda da duster 'a çamur atıyor :D aklıma, karga ile kedinin hikayesi geldi bi an :smiley:

Bence sorun frelander da. alıcısı yok demekki . Hem kim verirki her bakıma 3000-5000 bunu siz dile getirmiştiniz yanlış anlamadıysam...

Citroen araciniz hayirli olsun ama Oflazlar'in yaptigi ticarete sigmaz tabii ama Dusteri alsaydiniz ondan iyisi olmayacakti Yani bayiye kizip sattigi araci kotulemek ne oluyor, hem de daha kullanmadan.

Free Lander gibi bir aracı satıp da duster almaya kalmak tam bir hata
citreon almaya kalmanızda daha büyüüük hata.

Keşke mitsubishiye ugrayıp L200 e de bir baksaydınız

Abicim dacia yada reno ya sizde olsanız çamur atardınız ki ancak kabortası ile bağlantı noktaları ile ve motoru ile tam bir muamma. Arkadaşlar ağır koşullarda dacia kullanın da bakalım sonuçlar nasıl olacak. Umarım yanılmazsınız.

Aancak benim kızdığım ne dacia nede bişi benim Derdim OFLAZLAR Sivas ile....

Bence konu başlığı bu platformda yanlış olmuş,tüketici şikayetleriyle alkalı bir çok site var, her frmanın ticareti ayrıdır bende bir bayiye aracımı götürdüğümde 14 fiyat verildi ben inteneten 20 bine sattım,bu şkayet konusu olamaz,aracı alıpta sikayetleriniz var ve ilğilenilmiyorsa servisle paçayla alakalı bir sorun varsa ona birşey diyeceğim yok ,bu şeilde siz hukiki olarakta sıkıntı yaşarsınız.yeni aracınız hayırlı olsun

Vetihsan' Alıntı:
Abicim dacia yada reno ya sizde olsanız çamur atardınız ki ancak kabortası ile bağlantı noktaları ile ve motoru ile tam bir muamma. Arkadaşlar ağır koşullarda dacia kullanın da bakalım sonuçlar nasıl olacak. Umarım yanılmazsınız.

Aancak benim kızdığım ne dacia nede bişi benim Derdim OFLAZLAR Sivas ile....
Umarım berlingonuz sizi ağır koşullarda mahcup etmez :smiley:

aracınızın ederi daha yuksek olabilir ancak karşı taraf sirkülasyonu olan ellerinde kalmayacak çabuk satabilecekleri bir araç ister. hepimiz freelanderın iyi bir araba olduğunu bildiğimiz gibi çabuk satılamayacak bir araç oldupunu biliyoruz. bence başta verdikleri fiyattan pişman oldukları için 2. fiyat daha duşuk gelmiş.
ama oradaki arkadaşın hatası ile orada çalışan diğer insanların rızıklarıyla oynamak doğru olmayabilir.

kedi le kargayı bilmem ama çöldeki deveyle otostopçunun hikayesine çok benziyor.

kyenipazar' Alıntı:
bence de hemen sahtekarlar diyerek buradan yaymak doğru değil...
pancarmotorcu' Alıntı:
Bence konu başlığı bu platformda yanlış olmuş,tüketici şikayetleriyle alkalı bir çok site var, her frmanın ticareti ayrıdır bende bir bayiye aracımı götürdüğümde 14 fiyat verildi ben inteneten 20 bine sattım,bu şkayet konusu olamaz,aracı alıpta sikayetleriniz var ve ilğilenilmiyorsa servisle paçayla alakalı bir sorun varsa ona birşey diyeceğim yok ,bu şeilde siz hukiki olarakta sıkıntı yaşarsınız.yeni aracınız hayırlı olsun

Aynı kanaatteyim. Araca biçilen değer birincisinde yüksek, ikincisinde düşük oldu diye adamlar sahtekar olmazlarİhsan bey .En az benim kadar sizde bilirsinizki bu topic'i okusa şirket sahibi yada avukatı konuy açan sizi i mahkemelerde süründürür ve kazanır.Serbest piyasa ekonomisinde işine gelen fiyatı teklif etmiş adamlar,tutarsız olmuş ama size senet imzalamadılar ya.İstediğiniz fiyata takasa veremeyen bir tek dünya üzerinde siz değilsiniz, aracınızı takasa almadılar diye oflaz'da sahtekar olmaz.Yerinizde olsam bu topic'i moderatörlerden rica eder kaldırmalarını rica ederdim. :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR